Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 889 - 896 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Sivas köftesini sevmem ama tadına bakacağız artık.

2. Bence öyle değil mal akderenin olsa 15 milyon lot yazması çok aptalca elimdeki mal bu ben bu kadarım mı demek istiyor hele hele malı elinden çıkarmak istiyorsa hisse dünkü kapanışından %3 4 aşağı gelirken niye böyle bişey yapıyor elindeki hisse eğer kendisinin ise elden çıkarmanın yolu bu değil bu ky ya baskı kurmanın ucuz Bi yolu mal satmadan işlem yapmadan korku salarak ky nın malını almak ne zaman bu adam 5 den maliyetlendi de şimdi 5.50 den satacak üç 5 ayı kesin var öyleyse 5.5 den satınca cebine ne giriyor hiçbir spek gerçek enflasyon %30 40 iken gelipte %10 kar edecem diye Bi hisseye bulaşıp 5 ayını da heba etmez o mal kimde olursa olsun illaki Besim indir o da mal toplamak için yapılmıştır çoğu ky da sattı bence mesela şöyle düşünelim kim sattı bugün bu malı ak dere mi yoksa Besim mi veya oğlu ve kızı mı o 15 milyonu oraya yazmanın kime nasıl Bi faydası olur ve o lottan kim korkar Besim değil bence eğer o mal besimin değildiyse tek kalemde de alırdı
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bence öyle değil mal akderenin olsa 15 milyon lot yazması çok aptalca elimdeki mal bu ben bu kadarım mı demek istiyor hele hele malı elinden çıkarmak istiyorsa hisse dünkü kapanışından %3 4 aşağı gelirken niye böyle bişey yapıyor elindeki hisse eğer kendisinin ise elden çıkarmanın yolu bu değil bu ky ya baskı kurmanın ucuz Bi yolu mal satmadan işlem yapmadan korku salarak ky nın malını almak ne zaman bu adam 5 den maliyetlendi de şimdi 5.50 den satacak üç 5 ayı kesin var öyleyse 5.5 den satınca cebine ne giriyor hiçbir spek gerçek enflasyon %30 40 iken gelipte %10 kar edecem diye Bi hisseye bulaşıp 5 ayını da heba etmez o mal kimde olursa olsun illaki Besim indir o da mal toplamak için yapılmıştır çoğu ky da sattı bence mesela şöyle düşünelim kim sattı bugün bu malı ak dere mi yoksa Besim mi veya oğlu ve kızı mı o 15 milyonu oraya yazmanın kime nasıl Bi faydası olur ve o lottan kim korkar Besim değil bence eğer o mal besimin değildiyse tek kalemde de alırdı
    Tahtayı izlemediğiniz çok belli.Akdere oyuncu değil,paralı yatırımcı.Malı 6.25 den düşüş başladığında toplanan mallar şirkete paslanırken aldı,yada şöyle diyelim çaldı.Malı çaldıran 3.70 e bastı geri almak için alamadı.Akdere de para olunca maliyetine kadar çizip ortalama düşürdü..Hem patronu tehdit etti hem malını çizdi.Tahtaya baskı kuran yok aleni satan var.O da besimin kendisi.nedeni de akdereyi boğmak.Akdere ya kol bacak kesecek yada el öpecek,başka çaresi yok.Tahtadaki bütün satış akderenin.Kendi çaldı kendi söyledi 4.90 5 tl arası.Bugün kafaya malı yiyince yamuldu.Bu günler iyi günleri.Besim öpecek akdereyi,akdere bunun farkında.Gel al dedi malı iki sefer ama alan olmadı olmazda.Çünkü o mal çalıntı.

4. İyi siz buna inandıysanız yapacak pek bişey yok yalnız bu topikte sizi iki bilemedin üç haftadır görüyorum yani ak derenin yaptığı bu işlemleride böyle deta verdiniz enteresan oldu biraz ayrıca bir buçuk yıldır bu hisseyi izlerim her gün benim işim gücüm borsadır kısaca öyle diyeyim arada bir iki rutinin dışına çıkarım o kadar neyse görememişiz bu ak dereyi de neyse bu ak derenin mevzusunda iki haftalık Bi mevzu hadi bilemedin üç hafta akdere akdere kimse bilmiyor akderenin pozisyonunu ben buradan öğrendim kim yazdı bu akdereyi çıksın bakayım ortaya
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

5. 15 milyon lotu oraya akderenin yazması mantıksız akdere yazsa dede daha yüksekten geri alacağına ordan çizer yoluna bakar ona göre çok ucuz hem dedenin vakti kısıtlı bence oraya o lotu dede yazdı bir kaç gündür akdere yüzde 7 yüzde 5 çiziyodu tahtayla oynuyodu dede de madem çok heveslisin al yazdım 15 milyon gel al dedi akdere alamaz mı alır onu ama bu adam tahta yapıcı burdan o lotu alırsa dedeye ipleri verir çoğu spek patronla zıtlaşmaz akdere nasıl olsa elinde ki lotları 5 le 6 arası her zaman çıkar ama bugün tahtayı dede boğdu.YTD

6. Genel kurula gelmemişsiniz,olanlardan haberiniz yok ama fikir sahibisiniz.O da güzel.

7. Evet genel kurula gelmedim orda geçen zamanımı boşa geçmiş sayıyorum patron tarafından avutulan yatırımcılardan olmak istemiyorum.arkadaşlarim gitti akderenin avukatıyla gelip söylediklerinden haberim var işin kısası gidicek kağıt bağıra bağıra gitmez tarlada ki öküzün bile haberi var bu kağıttan dede yine bir süpriz yapıcak istediği kadar ucuz olsun 3 5 ayda sıyrılmayı düşünenlere gülüyorum bak burdayım yazıyorum buraya daha burdasınız merak etmeyin dedeye saroz çerez gelmiş ekim sonu süprizzzz ben her zaman burdayım yazdığımda burda kendi düşüncem kesinlikle YTD

8.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Evet genel kurula gelmedim orda geçen zamanımı boşa geçmiş sayıyorum patron tarafından avutulan yatırımcılardan olmak istemiyorum.arkadaşlarim gitti akderenin avukatıyla gelip söylediklerinden haberim var işin kısası gidicek kağıt bağıra bağıra gitmez tarlada ki öküzün bile haberi var bu kağıttan dede yine bir süpriz yapıcak istediği kadar ucuz olsun 3 5 ayda sıyrılmayı düşünenlere gülüyorum bak burdayım yazıyorum buraya daha burdasınız merak etmeyin dedeye saroz çerez gelmiş ekim sonu süprizzzz ben her zaman burdayım yazdığımda burda kendi düşüncem kesinlikle YTD
    Bilgilenmek amacıyla soruyorum yanlış anlaşılmasın... Akdere gelip ne söyledi genel kurulda?

Sayfa 112/169 İlkİlk ... 1262102110111112113114122162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •