Sayfa 138/169 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,097 - 1,104 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Sermaye azaltımı orta vadede hep olumlu etkilemiştir.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Sermaye azaltımına gitme sebebleri nedir? Kısaca özet geçebilecek var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Sermaye azaltımına gitme sebebleri nedir? Kısaca özet geçebilecek var mı?
    Geri alım yaptığı payları satmak için süre uzatma talebinde bulunmuştu. Bu talep SPK'dan olumlu yanıt bulmayınca böyle bir yola girdiler.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Geri alım yaptığı payları satmak için süre uzatma talebinde bulunmuştu. Bu talep SPK'dan olumlu yanıt bulmayınca böyle bir yola girdiler.
    Teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Son durum.[IMG]https://

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419

7. OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL'a DAVET

https://www.kap.org.tr/tr/ek-indir/4...7d9006663879b9

dar alanda kısa paslaşmalar, ağa burda ciddi pozisyonda. sermaye azaltımı sonrası ortaklık oranı epey yükselecek, piyasadaki hisse adedi düşecek. tabi eğer teorik fiyat ile ilgili bir dokunma olmazsa, piyasa değeri de düşecek.

bakalım besim amcamın son sözü nasıl olacak ? genel kurula katılsam mı acaba ? şuh kahkalarını özledim. en son birleşme kurulunda bulunmuştum.

zaten pozisyon açmayı düşünüyordum 8-10 nin lot alayım yarın. genel kurula katılırım. sonrasında bir süpriz yaparsa yapar, yapmazsa satarız."yatırım tavsiyesi değildir"

Sayfa 138/169 İlkİlk ... 3888128136137138139140148 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •