Sayfa 22/169 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon
Arama sonucu : 1349 madde; 169 - 176 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

üç aylık takas

2. ben beklemekten sıkıldım...

hadi be abicim...

ytd.ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    ben beklemekten sıkıldım...

hadi be abicim...

ytd.ytd.
    Nispeten daha düşük portföye sahip olduğum DOHOL ve IHLGM'de bile para yaptım. Bir tek bununla BRSAN gına getirdi. Beklemeyip şunu yapalım diyecek bir ortam da yok maalesef. Bunu satsak ucuz veya beklentisi yüksek bir kağıt bulmak da pek mümkün değil.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Nispeten daha düşük portföye sahip olduğum DOHOL ve IHLGM'de bile para yaptım. Bir tek bununla BRSAN gına getirdi. Beklemeyip şunu yapalım diyecek bir ortam da yok maalesef. Bunu satsak ucuz veya beklentisi yüksek bir kağıt bulmak da pek mümkün değil.

süper yapmışsın..

öyle yapmak lazım zaten...

2.87 gözümde...gelirse full ...3.53 gecerse gene full...

aradaki benim bunlara yedirmem..

başka yerlerde...cirit...

adlarını yazardım da ..tavsiyeye girer..

özelden de yazmıyorum.

ytd.ytd..

5. KKTC’ ye girişlerde 23 Aralık tarihine kadar karantina uygulaması başlamış, bu haber umarım olumsuz bir etki yapmaz!

6.  Alıntı Originally Posted by Serengeti Yazıyı Oku
    KKTC’ ye girişlerde 23 Aralık tarihine kadar karantina uygulaması başlamış, bu haber umarım olumsuz bir etki yapmaz!
    8 gündür endeksten de holding endeksinden de turizm endeksinden de ciddi negatif ayrıştık muhtemelen sebebi buydu...

Yaza kadar bişeyler olmaz ise dahada bu hisse bizdeyken bisey olmucak.Aşı ve endekse tepki vermeyen tek hisse.. Aşı en cok seni ilgilendiriyo besim abi , bari havayollari gibi bi kez tavan yapsaydın.Kibrıs girişlerde birde ücret alınacakmis.2 bin ttl civarı virus masrafıymis ,,kimsede gelmez artık..

8.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku

Yüksek beklentiden kasıt nedir üstat? Bu adamların önceki yıllardaki gelir tabloluruna bakıyorum oralarda da hep sıkıntı var,hep bi ayak oyunu oynamışlar sanki.

Sayfa 22/169 İlkİlk ... 1220212223243272122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •