Sayfa 23/34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon
Arama sonucu : 270 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş...

1. Bence her iki mactada oyuncu değişikliği yanlışlıklari oldu. Bu penaltılarda da devam etti. Mucize gerekti. O da olmadı. Seneye heyecana devam inşaallah. Ayağınıza sağlık.

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Bu demoralizasyon ile ligde de çöküş başlar mı??? Q7 de sakatlandı

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    amin diyecemde
    iyide beşiktaş çökmeye başlasa kim yetişecekki ibb mi gs mi fb mi bu 3 takımı birleştirsen 3 ünden bi 11 oluştursan dünkü beşiktaşı yenemezler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Beşiktaş'ın dün gece elenmesine çok üzüldük. Ancak maçı kendi penceremden değerlendirecek olursam
    a) Lyon takımı Beşiktaş'tan daha güçlü bir takım
    b) Beşiktaş'ın fizik gücü zayıf. Uzatmanın ikinci yarısı bitsin maç penaltılara kalsın diye adeta dua ettim
    c) Beşiktaş'ın yaş ortalaması yüksek acilen önümüzdeki sezon tedbir alınmalı
    d) Mitroviç ve Tosiç bu takımın bir parçası olamaz. Gönerilmeli. Penaltı kaçırdıkları için söylemiyorum. Ağır kalıyor ve takım defansta çok zor duruma düşüyor. Yoksa dünyanın en iyi futbolcusu dahi penaltı kaçırıyor.
    e) Beşiktaş takım savunması yapmasını bilmiyor. Adamlar ellerini kollarını sallayarak ceza alanı içine giriyor.
    f) Eğer beşiktaş avrupada başarılı olmak istiyorsa yabancı olarak genç, fizik gücü yüksek oyuncular bulmalı. Kamerun, Gana Nijerya v.s gibi ülkelerden ucuz ve bu tipte oyuncu bulabilir.

Sonuç : Türküye liginde bu kadro fazlası ile yeterli olabilir. Ki yapılan yabancı transferler genellikle 30 yaş üstü futbolcular. Talısca ve Abubakar kiralık yaşları genç olsa da. Yönetimin bende yarattığı izlenim yapılan bütün yabancı transferler hep Türkiye ligi düşünülerek yapılmış. Gerçek durum güçlü takımlar karşısında ortaya çıkıyor. Bu süreç aynen devam ederse her sene aynı filmi izleriz. Aklıma gelmişken Q7, Talısca tamam iyiler ama topsuz oyunda hiç yoklar. Rakibe basmıyorlar. Artık böyle oyuncular kabul görmüyor. Bir de Q7 tamam iyi oyuncu olabilir ama nedense ben bu oyuncunun hareketlerini luabali buluyorum. Doğru yanlış ben böyle düşünüyorum.

4. 5.22-5.60 hedefleri.....hesap kolay. adanayı geçtikten sonra başak tan 1 puan alınsa bile şampiyonluk turu atılır.çünkü kalan 5 maçta bjk nin 2 maç kaybetme ve bir maçta da berabere kalma avantajı olur. .başak kazanırsa bu seferde yine başak hepsini kazanırsa bjk nin 4 puan kaybetme avantajı var buna karşılık başak hepsini kazanmalı...haftaya bjk şampi... y.t.d

5. başakşehir dünkü olayla sempatisini kaybetti. ikincilikte bile zorlanır...

6. iş bitti. perşembe gecesi başlayıp cuma gecesi 02 de biten zorlu lyon maçı sonrası zorlanmak normaldi.bir yığın orası burası ağrıyan sızlayan sakatlar sonucu süper sonuç..bunun hisseye etkisini takımın gelirlerine katkısını hesaplayarak değer biçilmeli. şampiyonlar liginden 8 miyon euro civarı para ile reklam ve forma satışları ile alınacak puan başı paralarla 20 milyon euro hisse fiyatını nereye götürebiliri tartışmalıyız..hayali hesapla olmaz y.t.d

7.  Alıntı Originally Posted by ozzy_34 Yazıyı Oku
    5.22-5.60 hedefleri.....hesap kolay. adanayı geçtikten sonra başak tan 1 puan alınsa bile şampiyonluk turu atılır.çünkü kalan 5 maçta bjk nin 2 maç kaybetme ve bir maçta da berabere kalma avantajı olur. .başak kazanırsa bu seferde yine başak hepsini kazanırsa bjk nin 4 puan kaybetme avantajı var buna karşılık başak hepsini kazanmalı...haftaya bjk şampi... y.t.d
    yukarıda belirttiğim fiyattan eşleşme fiyatı k.oda 5.22

Sayfa 23/34 İlkİlk ... 13212223242533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •