Sayfa 4/34 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 270 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş...

1. Gaziantepspor 1 - Fenerbahçe 1 (Maç Sonucu)

Gaziantep'in ileri ucu biraz becerikli olsa üç puan çıkarabilirlerdi, velhasılı güzel maç oldu.. Bu arada Antep'in sağ beki Barış'ı çok beğendim, bu performansını sürdürürse seneye bizde de oynayabilir.

Evet henüz 12 hafta var, ancak bu sonuçla Fenerbahçe'nin en somut hedefi bizi saf dışı etmek için her yolun denendiği ZTK, öte yandan ise prestij açısından lig 3.'lüğü olmuştur.

Başakşehirin de haftayı kayıpsız geçmesini dikkate aldığımızda artık yarınki derbiyi kesinlikle kazanmamız ve ligde Galatasaray-Fenerbahçe rekabetinin sürmesini sağlamamız gerekiyor. Bu iki takımın şampiyonlar ligine gidememesi durumunun orta-uzun vadede Beşiktaş'a nasıl bir etkisi olacağını ilerleyen zamanlarda hep beraber göreceğimizi düşünüyorum.

Yarınki derbi sadece bir maç evet, kaybetsek de yolumuza devam edeceğiz. Ama kimbilir belki de yeni bir dönemin başlangıcı..

Çocuklar inanın inanın çocuklar,
    Güzel günler göreceğiz Güneşli günler..
    Yatırım tavsiyesi değildir..

2. Olympiakos ligde 1-0 yenildi

3. Şampiyonum beşiktaşim
    Evet simdi haftaya hop oturup hopp kalkarız yine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

5. kartalım...hayırlı olsun.

Yıl 90 lı yılların başıydı sanırım. Şenol Güneş Boluspor'un başında görmüştüm ilk şaşırmıştım. Kalecilerin teknik direktör olup başarılı olması bana zor gibi gelirdi. 85 dakika top onlardan uzakta, oyundan kopuk olduklarını düşünürdüm . Şenol Güneş mecburi Şark hizmetini bitirip bizim Trabzon'un başına geldi belki 2 belki de 3 kez. Her seferinde şampiyonluğu son maç kaçırıp, ertesi sene istifaya zorlandı. Sanki Trabzon hersene şampiyon oluyordu da , 2.lik başarısızlıktı. Ondan sonra Trabzon o gelene kadar yıllarca toparlanamadı. Ama kıymeti anlaşılamadı bir türlü. O Trabzon'un gerçek bir değeriydi, neferiydi. Milli takımda da yer aldı . Türkiye'yi tarihinde ilk defa dünya 3. Sü yaptı . Yok altın jenerasyonu yakaladığı için başarılı olmuştu herkes olabilirdi . Ondan sonra finallere bile zar zor gittik . Bu arada köylü yakıştırmalarını da basının unutmadık, unutmak da mümkün değil. Bu altın adamın Hakkını Beşiktaş verdi, o da Beşiktaş'a belki de tarih yazdıracak üst üste şampiyonluk rekorunu kırarak, Avrupa'da başarılar elde ettirerek . Adam gibi adamsın, madamlara inat Şenol hocam. Beşiktaşlı dostlar şampiyonluk yakın, meşaleleri yakın ....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye Cumhuriyeti. Duhul: 05.02.2011
    Gönderi
    1,477
    Blog Entries
    3
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez...
    "İşini kış tut, yaz çıkarsa bahtına"*"Ak dona gök yamalık vurulmaz"*"Topraktan geldik, toprağa gideceğiz; Mühim olan çamurlaşmamak"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3

Sayfa 4/34 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları