Sayfa 786/786 İlkİlk ... 286686736776784785786
Arama sonucu : 6283 madde; 6,281 - 6,283 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

sorun şu ki birçok arkadaş şişenin temel analizi ile fiyatı arasında bir bağ kurmaya çalışıyor.cam satışlarından soda külüne kadar analiz edilmiş ilgi ile takip ediyorum.

ancak realitede işler öyle yürümüyor.aksi olsa idi kimse masa sandalye şirketlerinnin ya da başını zarardan kurtaramayan firmaların senetlerini almazdı.

akli selim bir yatırımcı elbette yatırım yaparken bu dediklerinize bakacak.ancak iş fiyatlamaya gelince borsada zamanı gelen gidiyor.onlarca olumlu haberden ve bilançodan pozitif etkilenmeyen bir firmanın bilançosunun beklentinin altında ya da üstünde gelmesi ancak bir kaç saatlik bir etki yaratır tahtada.

tahtacı yukarı sürmek isterse yemekhanede bugün kızarmış tavuk olması bile bahane olur ve gider.

kişisel görüşüm şirketin kendisi ne kadar kaliteli ise tahtacısı da aynı oranda iyi aile çocuğu.ancak şişe uv dir algısı yavaş yavaş kırılmalı çünkü şubatta 10 lira olsa bile kaçırttığı fırsatları telafi edecek fiyata gelmemiş olur.

uv işi biraz da gün işi işlem yapmaktan erinen açığa satmayan ya da başka enstürumanları kullanmayan kitlenin züğürt tesellisi.şu ara şişe gün içinde çok büyük marjlarla fırsatlar sunuyor.
    şu aşamada şişe alayım 3 sene sonra parayı koyacak yer bulamam diye düşünen varsa hakkında hayırlı olsun.ha benim beklentim enflasyon üstü getiri güvenli liman diyen varsa da borsada aldığın riske göre beklentin düşük derim.

güzel bir hafta sizin olsun ortaklar

2. Şu endeks düşmeden 9 lara atsa

3. Iş bankasına çökme planıyla şişecam hisse fiyatı arasında baglantı kurmaya çalışana da rastlamadım

Sayfa 786/786 İlkİlk ... 286686736776784785786

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •