Special Days Image
Sayfa 356/996 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu hafta tahvil benim kafama çok takıldı, sanki yabancı çıkıyor / mal veriyor gibi düşündürdü. Öyleyse yukarı açıp sert aşağı beklerim.

Eğer bu kadar yükseltip sonra basmak için aps yaptıysa şapka çıkartır alkışlarım bir yandan. Negatif senaryoda + açılış beklerim.

Yok korkutup mal alıp yukarı sürecek idiyse ben de negatif açmasını beklerim öğleden sonraya kadar ekside korkutup nefessiz alabilir.

Bugünkü gibi mal mal beklediğimiz 2 3 gün yaşamak da çok olası bu arada.
    valla bende eksi açarız gözüküyor. aşağısın bakıyorum yukarısından bakıyorum aynı gözüküyor. ama bırakın eksi açılsın artı açıp yukardan çakmalarından iyidir. en azından göstererek fazla satmazlar. ama yukardan çakarlarsa duman ederler. derken kendi mantığıma göre diyorum

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bu hafta tahvil benim kafama çok takıldı, sanki yabancı çıkıyor / mal veriyor gibi düşündürdü. Öyleyse yukarı açıp sert aşağı beklerim.

Eğer bu kadar yükseltip sonra basmak için aps yaptıysa şapka çıkartır alkışlarım bir yandan. Negatif senaryoda + açılış beklerim.

Yok korkutup mal alıp yukarı sürecek idiyse ben de negatif açmasını beklerim öğleden sonraya kadar ekside korkutup nefessiz alabilir.

Bugünkü gibi mal mal beklediğimiz 2 3 gün yaşamak da çok olası bu arada.

Hasılı haftaya beklentiniz şöyle;

Ya düşer, Ya çıkar, Ya da yatay takılır...

Hmmm...

3.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Hasılı haftaya beklentiniz şöyle;

Ya düşer, Ya çıkar, Ya da yatay takılır...

Hmmm...
    Evet son derece esneğim ekrandakine uymaya çalışıyorum, 3 senaryonun hangisi olur değil ne olursa hangisi olur bunu düşünmeye çalışıyorum. 100 milyar dolar benim cebimde değil palanın cebinde...

Borsada bence insanı batıran / bitiren şey tahmin etmektir. Satranç gibi, ne olursa ne yaparım onu düşünmek tahmin tuzağına düşmemek gerekir derim naçizane.

Hissede de bunu çok yaşadım. TEKFEN hissem vardı, hisse 5.5 liralarda, bilançoya bakıyorum işlerine bakıyorum çok ucuz. Dedim ki buradan artık düşmez. Neyse almaya başladım 5.25. Aldım 5. Aldım 4.75... Aldım 4.5 Yani sonuçta evet kağıt ucuz, ama aldıkça da düşüyor. Orada tahmin etmenin ızdırabını iyi çektim, neyse sonra döndü 24 liraya gitti. Beni 13 lirada trenden attı...

Anladım ki tahmin etmek boş yere ızdırap çekmekmiş... Ondan sonra hisselere de ucuz ama ne olur düşer çkar bilmem diye girdim, hem çok kazandım hem kafam rahat etti. Size de tavsiye ederim naçizane...

4.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Evet son derece esneğim ekrandakine uymaya çalışıyorum, 3 senaryonun hangisi olur değil ne olursa hangisi olur bunu düşünmeye çalışıyorum. 100 milyar dolar benim cebimde değil palanın cebinde...

Borsada bence insanı batıran / bitiren şey tahmin etmektir. Satranç gibi, ne olursa ne yaparım onu düşünmek tahmin tuzağına düşmemek gerekir derim naçizane.

Hissede de bunu çok yaşadım. TEKFEN hissem vardı, hisse 5.5 liralarda, bilançoya bakıyorum işlerine bakıyorum çok ucuz. Dedim ki buradan artık düşmez. Neyse almaya başladım 5.25. Aldım 5. Aldım 4.75... Aldım 4.5 Yani sonuçta evet kağıt ucuz, ama aldıkça da düşüyor. Orada tahmin etmenin ızdırabını iyi çektim, neyse sonra döndü 24 liraya gitti. Beni 13 lirada trenden attı...

Anladım ki tahmin etmek boş yere ızdırap çekmekmiş... Ondan sonra hisselere de ucuz ama ne olur düşer çkar bilmem diye girdim, hem çok kazandım hem kafam rahat etti. Size de tavsiye ederim naçizane...

Bak bu bakış açısını sevdim...

Bana göre doğru olan da bu...

Öngörülebilir olmayan birşeyi öngörmeye çalışmak zaman/enerji kaybından öteye geçemez...

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Pazartesi seans içinde yukardan satış fırsatlarını değerlendirmenizi dilerim.
    Salı sallanacak.
    Çarşamba perişan.
    Perşembeyi sel alacak.
    Cumaya cenaze kalkacak.
    bende aynen bu şekilde beklıorum inşalla tuttururz..

6. Hepimiz aynı şeyi bekliyoruz
    Bu biraz sakat gibi duruyor
     Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    bende aynen bu şekilde beklıorum inşalla tuttururz..
    SM-G975F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu hafta tanığım herkes korono oldu. Bu sabahta yan komşu. Bundan kaçış yok gibi. Aşı işe yarar inşallah.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    yarar inşallah ama bakalım normal vatandaşa ne zaman sıra gelecek...önce doğal olarak sağlıkçılar, polis, asker v.b. kişiler aşılanacak...sonra yaşlı kronik hastalığı olanlar v.s. deniyor...zaten aşı aralık 11 gibi gelecekmiş 15 gün kadar testleri incelemesi sürecek deniyor...yani aşılama en iyi ihtimalle ocak başında başlar...ve öncelikli gurplar aşılanır falan filan...

bu biontech aşısını geliştiren Türk prof. her şey yolunda giderse bu yaz dünya genelinde %60-70 aşılama oranına ulaşırız diyor bu durumda 2021 sonbahar ve kışında normal hayatımıza döneriz diyor...

Alıntı Originally Posted by Koyuncu733 Yazıyı Oku
    Bu hafta tanığım herkes korono oldu. Bu sabahta yan komşu. Bundan kaçış yok gibi. Aşı işe yarar inşallah.

Sayfa 356/996 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •