Sayfa 258/996 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Dow 29 a bakıyor

Corona sayıları Şubat Mart aylarından çok fazla.
    İşimiz zor.ek tedbirler gelebilir

3. slm

Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Dövizde spot tercih ediyoruz, hem tax free vadeliye göre hem de lazım oluyo cash olaraktan Miamian hem$ehrim..
    sayın censensus spotta aldıgınız dövü hisse senedi gibimi aşagıya düşüşte aracı kuruma düşüşten dolayı para ödeniiyormu yoksa hisse senedi gibi kendimimi zarar yazıyoruz bilgi verirseniz seviniri teşekkürler

4. Bir korona hastamız vardı başlıkta, iki gündür yok galiba..buradaysa bir şeyler yazsın, son durumu nedir? merak ettim.

Bu tür hastalıklarda özellikle yalnız yaşayan arkadaşların durumu sıkıntılı, evde yardım edecek birisi olmayınca, karantina işi de zor.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

5. kumarbaz sormuş, 2010 yılında 100bin olsa napardınız diye. 10 tane takta var..hangisine yatırırsan yatır köşeydin şuan. ben onlardan bir kaçını (Alkim, işfin, İzdemir, Logo, Algyo, dardanel, Adel, serve (gyo) reysaş, tire vb.) plaseledim. nuhçim de de karar kıldım. mutluyum.

son 2 ayda tüm enstrümanlara tur bindirdi MaşaAllah, SubhanAllah.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

6.  Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Saatlikte flama da görünüyor , OBO da...
    Söylediğin rakam kritik, 12.24-25 altı OBO , 12.45 üstü Flama...
    Yarın yönü belli olur gibi ...

Aşı haberlerini Pegasus maksimum kullanırken Thy bir türlü atamadı kendini yukarı...
    Pegasus veya Tav ile kıyaslansa şu anda 14 lerde olmalıydı...
    Pegasus sat Thy al pair’i o 2-3 gündür kafamda ama Pegasus short mezarlığı 2 kez düşündürüyor beni...

THY aslında potansiyel var, senin de belirttiğin gibi, ama bugünkü düşüş çok moral bozucuydu...

Pegasusla arasında bariz bir prim farkı oluştu...

Pegasus bir önceki dibinden neredeyse %70 civarı primlenmesine karşın THY sadece %38 prim yapabildi dibinden...

Pair için iştah kabartıcı rakamlar olsa da söz konusu pegasus olunca iki kere düşünmek lazım...

7. Ben pozu geri açtım ne olur ne olmaz şimdi almaz sabah alır... neme lazım...
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Normalde dow iyi toparladı, vadeliyi 500 puan almaları lazımdı...yerinde sayıyor...dolartl de yükseldi biraz....bunun etkisi olabilir.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu covid ile bilinmeyen söylenmeyen bir şey mi var. Bu kadar vaka çıkmaz. Kimsenin girip çıkmadıgi cezaevinde pozitif vaka var. En yakın ev 800 MT de pozitif vaka çıkıyor. Aklıma bu virüs havada belirli bir süre asılı mi kalıyor. Yada havada bir gün canlı mi kalıyor. Neyle bu kadar yayıldı. Biz sadece ağız burun biliyoruz göz sıvısına bulaşıp da mı giriyor bu anlamadım.
    cezaevi görevlilerinin yanında onlarca kişi girer çıkar, mutfak, savcı,tedarikçi vb...

Sayfa 258/996 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358758 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •