Sayfa 260/996 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Buralardayım efenim, biraz ağır geçiyor da anca yazılanları okuyorum, alakanıza teşekkür ederim, yanı sıra eşim ve çocuklarımla beraber karantinadayız.
    Geçmiş olsun...
    Allah acil şifalar versin...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    Platones nickli üye de virüs kapmıştı...geçen gün çok kötü oldum bulantı falan başladı kekik yağı sonrası diyordu...o nasıl oldu acaba?

Teşekkürler sayın emektar, Ayasofya bey buralardaysa sormak isterim bu kekik yağını nasıl kullanabiliriz, hastalığı iyileştirmede veya etkilerini hafifletmede faydası olur mu?
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

Bu kekik yağından bende aldım blackfriday indiriminden bugün geldi kargosu bıyıklara sürün denmişti galiba yarın uygulayacağım bende işe giderken kokusu bayıltmazsa..
    YTD

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın emektar, Ayasofya bey buralardaysa sormak isterim bu kekik yağını nasıl kullanabiliriz, hastalığı iyileştirmede veya etkilerini hafifletmede faydası olur mu?

5.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    Platones nickli üye de virüs kapmıştı...geçen gün çok kötü oldum bulantı falan başladı kekik yağı sonrası diyordu...o nasıl oldu acaba?
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Çok geçmiş olsun Sn. Der Lehrer. Platones nickli üye böyle bir geri bildirim vermiş ise dikkat etmek gerekebilir...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    5 gün hastanede yattım cumartesi çıktım şuan daha iyiyim çok şükür evde ilaç tedavisine devam ediyorum

Coronalılara acil şifalar..
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

8.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    hastalığı iyileştirme için değil de virüsü engellemek için kullanıyordu sanırım.
    yani dışarıdan geldiğinde gargara yapıyor, boğazda virüz neyin varsa yok etmek için.
    hastalık safhasında fayda verir mi bilmem,
    ama nefes açıcı özelliği var.
    ben ne zaman bıyıklara sürsem sanki sinüzlerim açılıyor daha rahat nefes alıyorum gibi.
    belkide plesebodur.
    göze, deriye temas ettirmeyin sakın.
    buharı bile gözü yakıyor. dikkatli kullanın, kullanacaksanız.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 260/996 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •