Sayfa 262/996 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Sayın üyeler geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim, sn. Platones size de büyük geçmiş olsun,allah cümlemize şifa versin, ama şunu belirteyim ki gerçekten çok pis bir hastalık,
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Buralardayım efenim, biraz ağır geçiyor da anca yazılanları okuyorum, alakanıza teşekkür ederim, yanı sıra eşim ve çocuklarımla beraber karantinadayız.
     Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Sayın üyeler geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim, sn. Platones size de büyük geçmiş olsun,allah cümlemize şifa versin, ama şunu belirteyim ki gerçekten çok pis bir hastalık,
    Sağol kardeşim sanada çok geçmiş olsun . gerçekten öğretmenmisin bilmiyorum ama bende Almanca öğretmenliği mezunuyum

3. Bugün aşının kabul edilmesinden sonra yukarı alırken birden ani satış yemesi iyi olmadı şimdilik güçlü yukarı beklentimden vazgeçtim. ABD ile ciddi bir sürtüşme olma ihtimali var. Dolar da kötü tepki verdi. Bütün long pozlarımı endexte short açarak hedge ettim. Aşağı verme ihtimali yüksek bence.

4.  Alıntı Originally Posted by Platones Yazıyı Oku
    5 gün hastanede yattım cumartesi çıktım şuan daha iyiyim çok şükür evde ilaç tedavisine devam ediyorum
    hastanede ıyı yer bulmussun demek kı baya cıddıymıs....senın kı oksıjen serum yemısındır...
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. Var, komple çöpe attım ideale geçtim...
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    yaptığım araştırmalar neticesinde
    javamatriksin internet bağlantısında zaman zaman kopmalara sebep olduğu kanısına vardım.
    donuyor ve sonrasında internet kopuyor.
    bikaç dakka kendine gelemiyor, reset filan.
    bağlantı da zayıf gerçi.
    bu konuda bir tecrübesi olan var mı?
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. geçen sene bir ara infulenza salgını vardı.

işte o infulenza dedikleri şey coronaymış.

tanıdıgım bir enfeksiyon uzmanı söyledi.

7. Mevsimsel hastalık olan genelde kış aylarında görülen grip hastalığı artık yok, yerini covit19 a bıraktı. grip semptomuyla gidip test yaptıran herkes pozitif çıkıyor

16.96 Since 27 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Buralardayım efenim, biraz ağır geçiyor da anca yazılanları okuyorum, alakanıza teşekkür ederim, yanı sıra eşim ve çocuklarımla beraber karantinadayız.
    eşiniz çocuğunuz da pozitif mi ? ev ortamını dezenfekte ediyor musunuz havayı
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 262/996 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •