Sayfa 268/996 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. Bu forumdaki kekik yağı lobisi ne iştir anlamadım bir türlü. Hekim, eczacı dışında tavsiyelere kulak asmayın; sağlığınızdan olmayın.

spor olsun. yoksa sabahmı olur viop dün niye korkulduğunu şimdi anladım. 1474.00 görünce korkmuşsunuz. 1439.00 dan gelen bir yükseliş var o kadar düzeltme müsade edinde olsun artık... neyse sadede gelelim

VİOP

1472.25_ kırdırıp tekrar geri alabilirler. kırmayabilirlerde olaki diye...

1474.00

1475.00_ kapanış fiyatı

1476.50

1486.75

1488.50

1492.75

arada küçük istasyonlar var ama bekleme yapmaz diye büyük istasyonları yazdım. nasıl iyi yazmışmıyım bakıyım şöyle. o.ooo süper olmuş. inanmıyomusun? iyi tamam o zaman yarın kalite kontrol yaparsın hadi bana eyvallah...

3.  Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Bu forumdaki kekik yağı lobisi ne iştir anlamadım bir türlü. Hekim, eczacı dışında tavsiyelere kulak asmayın; sağlığınızdan olmayın.

şifalı otlar vardır zehirli otlar vardır.sonuçta hepsi besindir mesela mantar çeşitleri zehirlisi de var şifa vereni de var fakat yediklerimizden tüm faydalı maddeleri alamayız mesela aspirin söğüt ağacı veya yaprakları yiyemessiniz fakat modern tıp ve kimya aspirinibitkiden ayrıştırarak vücudun alabileceği şekle getirmiş kullandığınızda faydalrını 5 yaşındaki çocuk bile bilir.İlaçların belkide yarıdan fazlası bitkilerden elde edilen maddelerden oluşur.Mesela sarımsak bal limon koronayı tedavi etmez ama yakalanmadan önce tüketirseniz immune yani bağışıklık sisteminiz güçlü olur mikrop vücuda giremez ama ne zaman vitaminsiz kalırsanız nezle grip olursunuz her gün et ye fayda etmez illa elma portakal kivi tüketecen omega 3 balıkdan alıyoruz istersen yeme d vitamini eksikliğinden kemikleri zayıflar aynı şekilde süt ürünleri yani saymakla bitmez sonuç hem modern tıp ve ilaçlar sonsuz saygı hem de bitkisel ilaçlara ve besinlere sonsuz sevgi saygı
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

4.  Alıntı Originally Posted by mrhzr Yazıyı Oku
    Bu forumdaki kekik yağı lobisi ne iştir anlamadım bir türlü. Hekim, eczacı dışında tavsiyelere kulak asmayın; sağlığınızdan olmayın.
    Grip için yıllardır uygulanan reçete belli limon portakal mandalin yeyin keki yağı ne ya neremize sürecez onu ....

ayıcıklarım toplaşın dünkü denememizi tamamlayalım mı bugün
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    Grip için yıllardır uygulanan reçete belli limon portakal mandalin yeyin keki yağı ne ya neremize sürecez onu ....

ayıcıklarım toplaşın dünkü denememizi tamamlayalım mı bugün
    kekik yağını özellikle bi yerinize sürmeyin doktorlarda çözüm bulamaz yandım anam diye bağırdıkça ormandaki diğer ayular dinler
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    kekik yağını özellikle bi yerinize sürmeyin doktorlarda çözüm bulamaz yandım anam diye bağırdıkça ormandaki diğer ayular dinler

ayuların gücü adına
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

7. Kasa 518.683...
    520k ‘den yukarı olmuşmuydu daha önce?
    Dikkatli olmak lazım, bir tarafa 10-15 K gidebilir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    olmuştu 522 bin...şubat ve temmuzda...

Alıntı Originally Posted by Zinedrimed Yazıyı Oku
    Kasa 518.683...
    520k ‘den yukarı olmuşmuydu daha önce?
    Dikkatli olmak lazım, bir tarafa 10-15 K gidebilir...

Sayfa 268/996 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •