Sayfa 71/996 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Viop - XXVIII

gregor samsa ,bunaltıcı düşterinden bir sabah uyandığında
    yatağıyla birlikte katara satılmış olduğunu gördü.
    instagramdan...

2. Abi bence en temel problem tam olarak bu işte senin sistemlerde. Şimdi buradan dönmesi için bana bu kardeşine bi izah eder misin teknik olarak hangi sinyal var?

Ya, teknik analiz büyük parayı takip etme sanatı değil mi? Adam küt küt satıyor senin sistem neye istinaden buradan döner diyor nereden döneri kim bilmiş yani tam dip aranır mı aransa bulunur mu koc abey?

Ya, böyle sistemim olsa ben kesinlikle gece rahat uyuyamam Ya iki kere dibi tepeyi tuttursa 3. De bütün parayı gömer eve haciz gelir ya. Scalp sistem mi bu abi yakın stoplu trende karşı islem giriyorsun? O sistemler cok kısa periyotlu olur. Kusura bakma bu kahinlik, benim teknik anlayışımda kahinlik yok abi mutlaka dönüşü görmem lazım gireceksem bak canlı islem yazıyorum bir kere en dibi tepeyi alıp sattım mı? Olmuşsa şans hasbelkader olmuştur yani. Iste bu nedenle sürekli terste kalıyorsun bence haklı dahi olsan dönüşü gormen lazım mutlaka ama mutlaka sistemci olarak.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    bakın size bir simülasyon göstereyim.
    olur veya olmaz
    sadece bir varsayım çalışması.

ons altın haftalık şimdi

olası senaryom-haftalar sonra

ben bu senaryoya para bastım.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Abi bence en temel problem tam olarak bu işte senin sistemlerde. Şimdi buradan dönmesi için bana bu kardeşine bi izah eder misin teknik olarak hangi sinyal var?

Ya, teknik analiz büyük parayı takip etme sanatı değil mi? Adam küt küt satıyor senin sistem neye istinaden buradan döner diyor nereden döneri kim bilmiş yani tam dip aranır mı aransa bulunur mu koc abey?

Ya, böyle sistemim olsa ben kesinlikle gece rahat uyuyamam Ya iki kere dibi tepeyi tuttursa 3. De bütün parayı gömer eve haciz gelir ya. Scalp sistem mi bu abi yakın stoplu trende karşı islem giriyorsun? O sistemler cok kısa periyotlu olur. Kusura bakma bu kahinlik, benim teknik anlayışımda kahinlik yok abi mutlaka dönüşü görmem lazım gireceksem bak canlı islem yazıyorum bir kere en dibi tepeyi alıp sattım mı? Olmuşsa şans hasbelkader olmuştur yani. Iste bu nedenle sürekli terste kalıyorsun bence haklı dahi olsan dönüşü gormen lazım mutlaka ama mutlaka sistemci olarak.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    dostum boşver geç
    yazdım senaryo sadece dedim.ytd dedim.
    sinyal ve trend uyumunu çizdim gösterdim sadece.
    geleceği görüyor değilim.

Şimdi buradan dönmesi için bana bu kardeşine bi izah eder misin teknik olarak hangi sinyal var?
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

sadece çizdiğim trend kanalı desteği var..2 çizgi meselesi..

5. Sayın koç birkaç bin lira ayırın bir portföy yapın sizi izleyelim.

En iyi öğrenme insanin kesesinden olur..

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Sayın koç birkaç bin lira ayırın bir portföy yapın sizi izleyelim.

En iyi öğrenme insanin kesesinden olur..
    ben kendime çalışıyorum.
    burayada paylaşıyorum.
    buna göre işlem yapın poz alın demiyorum.

7. ya rahat bırakın adamı istediği gibi yazsın...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

EKGYO.. ISGYO.. PGSUS.. bunların hangisi daha yakışıklı sizce? şöyle bi şeyittirin bakalım

Sayfa 71/996 İlkİlk ... 2161697071727381121171571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •