Sayfa 86/996 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 681 - 688 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Sıkı önlemler almama rağmen bulaştı, sabahtan beri gayet iyiydim de son 1- 2 saattir boğazımda biraz ağrı ve dolayısla biraz yutkunma sıkıntısı yaşıyorum, bu ağrı için basit bitkisel (meyve vb. ) önerisi olan varsa sevinirm.
    Öncelikle geçmiş olsun. Hastalık inişli çıkışlı... Bazen iyi bazen kötü hissedersiniz. ciddi bol bol ılık su, arada nane limon ve ada çayı içiniz. Mutlaka C vitamin ve D vitamini alınız. Günde bir kan sıvılaştırıcı alınız. İstirahat önemli Stres yapmayın. İki hasta baktım. Sıkıntı olmaz geçer inşallah.

2.  Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Sıkı önlemler almama rağmen bulaştı, sabahtan beri gayet iyiydim de son 1- 2 saattir boğazımda biraz ağrı ve dolayısla biraz yutkunma sıkıntısı yaşıyorum, bu ağrı için basit bitkisel (meyve vb. ) önerisi olan varsa sevinirm.
    Nane limon, ada çayı, ekinezya, zencefil çayı bunlardan birini kaynatıp içine de bal döküp içebilirsiniz. Ben öyle yapmıştım.
    Marketten alacağınız bitki çayları bile etkili oluyor boğaz agrisina. En azından bende oldu çok rahatlattı idi.

Sadece boğaz ağrısı için. Tabii ben covid değildim. Bu boğaz ağrısı Nisan gibi olmustu.

"politikada hiçbir şey kazayla olmaz. olmuşsa, öyle planlanmıştır."
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Öncelikle geçmiş olsun. Hastalık inişli çıkışlı... Bazen iyi bazen kötü hissedersiniz. ciddi bol bol ılık su, arada nane limon ve ada çayı içiniz. Mutlaka C vitamin ve D vitamini alınız. Günde bir kan sıvılaştırıcı alınız. İstirahat önemli Stres yapmayın. İki hasta baktım. Sıkıntı olmaz geçer inşallah.
    Güneş imkanı varsa yarım saat güneşlenme ilave edin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    burda yüzlerce insan var..hayatında daha normal grip aşısı olabilen var mı burda..doktor, eczacılar ve 65 yaş üstü hariç..şimdilerde kronik rahatsızlığı yoksa onlara da çıkmıyor aşı..yani parayla dahi alamazsın..
    benim aklım almıyor valla..aşı testi yapılacak bana ve sonra aşı yapılacak..valla herşeye inanırım buna inanmam..
    kendinizin inanmadığı şeyi başkasına inandıramazsınız..ki öyle yapılıyor şuan..
    Benim annem ve babam 75 üstü şeker tansiyon ve kalp rahatsızlıkları var ayrı ayrı bendede aynıları var hiç birimize alı çıkmadı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    Teşhisi kendiniz mi koydunuz?
    Malum, kış aylarında hava kirliliği çok fazla ve boğazda yanma hissini veren önemli etken. Diğeri de
    maske kullanımının yan etkileri,içindeki elyaf partikülleri boğazı tahriş ediyor...

Bi aralar kullandığım Gillete traş bıçağının ,bıçaklarının 8 tanesi 161 TL...
    geçen sene 50 TL civarıydı...

Artışa bak..

Tikkat tikkat..
    Dolar zaten yine de $ahlanıyor aman da esas mesele; Dowgillerin bu tip gizlenmiş düşüşleri en tehlikeli senaryoları barındırır borsaların bünyelerinde..
    Lonkörler & hisseciler kumpanya stratejilerinize zırvasal rakım dahilinde lütFen tekrar bknz.
    Thanks ✔

Sayfa 86/996 İlkİlk ... 3676848586878896136186586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •