Sayfa 986/996 İlkİlk ... 486886936976984985986987988 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,881 - 7,888 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. ekonomiye kafayı yedirttiler. doların düşmesi de sıkıntı. herkes maliyetini ona göre yaptı fiyatları güncelledi. bu düşüş sıcak paracılar ve hane halkı için al sinyali oluyor.
    dolar yüksek işler duruyor. (şimdi düşüyor)
    bu sefer faizler yüksek işler yine duruyor.

2. Dersimize sıkı çalışalım, acaba kaça kadar gevşetecekler. ordan lönkleriz

16.96 Since 27 Aralık 2023

3. Sistemini ya yanlış yorumluyorsunuz ya da kısa da oluşan trendleri sistemin okumuyor.. Daha önce dediğim gibi cci yanlış yorumluyorsun
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    ya abi.
    pozisyonum 1 adet garan short.(ben viopta iş yapmıyorum.-sistem deniyorum. sadece)
    ne kaybederim.?--sistemimi
    komik.
    benim pozum altında %98
    onunda daha sat vermesi ikili tepeyle olacak.
    onsda sat vermedi daha.
    burada kaybedersem kötü olur işte.
    sistemde ayni sistem çünkü.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Mehmet Sevki Guest
    Evet ihracat yapan varsa düşünce haliyle az kar ediyorsa ona bir sorun. 9. Ayda kaç kapatmıştı dolar. Genelde koyarak gidiyor üzerine.

2020 yılsonu kapanışını alalım üzerine enflasyon koyalım 2021 tahmin edilebilir belki. Arada 2020 kapanisindan assa sarkarsa sapma olarak alım fırsatı oluyor..

5. 10 milyon mülteci var. bunların 5 milyonu her ay dolar alıp ülkesine yolluyor. 100$x5mx12ay= 6b$

6. Kardeşim nikkei ye bak..
     Alıntı Originally Posted by dovs06 Yazıyı Oku
    Sn fuzzy_logic dediğiniz doğru korelasyon yoktu.Ancak şuan 2 garfik birbirinin aynı old.Yani günlük hareketler v.s. çok korelasyon yoktu ama şuan orta vade grafik aynı
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    Evet ihracat yapan varsa düşünce haliyle az kar ediyorsa ona bir sorun. 9. Ayda kaç kapatmıştı dolar. Genelde koyarak gidiyor üzerine.

2020 yılsonu kapanışını alalım üzerine enflasyon koyalım 2021 tahmin edilebilir belki. Arada 2020 kapanisindan assa sarkarsa sapma olarak alım fırsatı oluyor..
    enflasyonu doğru açıklasalar koyalım da ortada rakam yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,587
     Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Yonca 6 dolardan 80 cente düşmüş kriz yok. 9 liradan 7 liraya düşerse kriz var.

Damat sen misin?
    normalde cevap vermezdim..ama söz hakkı var-oluştu. söz uçar yazı kalır demişler.bunu ekimde garanti bankası 7.00 iken )güvenle söylemişsin..garbnk 1.4 dolar oldu...ne zaman 0.2 olur ..
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Sayfa 986/996 İlkİlk ... 486886936976984985986987988 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •