Sayfa 70/996 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Viop - XXVIII

acaba pala mı benim tersime oynuyor ........

yoksa ben mi palanın tersine oynuyorum

1.400 vadeli hedefli short

Gittikçe şiddetlenen COVİD vakıaları..

Bugün kasaba uğradım, geçen hafta annesinin hastaneye yatırıldığını söylemişti.
    Testlerde COVİD pozitif çıkmış.. Bu hafta vefat etmiş..

Eve geldim annem kim ölmüş biliyormusun dedi?
    Eyvah dedim.. Böyle giriş yaptığına göre..!
    Orhan Abinin eşi..COVİD'ten gitmiş..henüz 50 civarında..
    (Orhan Abi ,Bursa'nın en büyük makina fabrikasının sahibidir,yani oldukça önemli bir işadamı,)

Geçen hafta büyük teyzemin kızı vefat etmişti, COVİD ten..!
    Komşusu ziyarete gelmiş, Ondan kapmış.Kiloluydu, oksijen falan derken..Yetmedi..

Biraz önce Hürriyette sık sık yazılarını okuduğum Ebru Erkeye rastladım,instgramdam..
    12 gündür hastanede olduğu ,iyilişteğini falan yazıyordu..

Durum vahim..

3. başınız sağolsun ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. Aşı haberlerinin vaka ve ölüm sayılarını düşürmeyeceği aksine aşı haberlerinin sadece ve sadece ekonomiler için olduğu gerçeğini malesef herkes öğrenecek..
    sırf ekonomiler kapanmasın diye aşı geldi geliyor diye diye önlemleri ihmal edip, ölümleri hızlandırdılar..vaka ve ölü sayısındaki gerçeklerin gizlenmeside vaka sayısının artmasına sebep olmuştur..amaç insan sağlığı olsa böyle olmazdı..

Alışverişmerkezlerinde veya marketledre çift maske takın..
    Fazlada oyalanmayın.. Aynı yerde(kapalı mekanda ,sabit konumda fazla zaman geçirmemeli)

Yukarıda arkadaşımızın dediği gibi,
    AŞI meselesi ekonomiyi ayakta tutma,borsaları canlandırma olayına döndü..

Gerçekler sürekli yanıbaşımızda.Oysa..

aşının hiç bir işe yarayacağını düşünmüyorum sürekli mutasyona uğradığı söylenen bi virüse 3 ay önce 6 ay önce üretilmiş bir aşı ne işe yarar. ayrıca çin veya rusyanın yaptığı bir aşının güvenirliliğini kim garanti edebilir. bir aşının insana vurulduktan sonraki tüm test aşamaları yan etkileri 2 yılda tespit edilebiliyormuş. tek ir yan etkisi ile tespit edilmeden piyasaya sürülmesi büyük risk. risk grubunda olmama rağmen 2 sene daha kendi tedbiri alıp aşı olmamak için elimden gelen gayreti göstereceğim. ben düzenli çift maske takıyorum bu meret çıktığından beri amrket alışverişleri sabah 10 olmadan tamamlıyordum geçen haftaya kadar artık 11 olmadan tamamlıyorum kalabalık gördüğüm hiç bir yere girmiyorum. götüme kadar kurukta yanaşanı hemen uzaklaştırıyorum bir kere bile toplu taşıma aracına binmedim. 4-5 günlük ekmek alıyorum buzdolabına koyuyorum
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Engelli olması mümkün değil. Çok temiz yazardı, sadece işine bakardı. Çok kaliteli bir insandı. Çok uzun bir süredir yazmıyor.
     Alıntı Originally Posted by ConSenSus SenSor Yazıyı Oku
    Engel listendedir belkide olası nickleriyle..

bakın size bir simülasyon göstereyim.
    olur veya olmaz
    sadece bir varsayım çalışması.

ons altın haftalık şimdi

olası senaryom-haftalar sonra

ben bu senaryoya para bastım.

kimseye tavsiye değildir....!

Sayfa 70/996 İlkİlk ... 2060686970717280120170570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız