Sayfa 319/996 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Ben şimdi bilemedim.
    Borsalar uzun vade düşüş sinyali veriyor.
    Ons biraz daha hızlı çıkarsa 1958 üstüne gidemez.
    Dolar desen faiz etkisi ve kararlı faiz arttırma politikasına girdiysek düşüş eğiliminde.
    Olsa olsa 8.50 olur yine en fazla.
    Bu durumda ne çıkacak.?
    Sinyallerden hangisi yanlış.?
    nasıl bir dönem geliyor.
    herkes heryerde nakite geçse ne olur.?
    abi günaydınlar zaten ben kesinlikle ne yonca nede boynuzlu buralardan hisse almam zaten nakitteyim onuda aracı kurumun kısa vadeli günlük faizde tutuyorum duruma görede bir bankaya aktara bilirim mevduat faizine önce bir bakacam aracı kurumundaki kısa vadeli borc faiz fonunda getirisi nedir diye ama kesinlikle nuralardan banka şimdilik almam hayırlı kazanclar olsun ytd

2.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku

Bizim gibi isin kitabina gore Aselsan, ulker, Kozaa ve Sahol gibi sirketlere yatirim yapanlarda avuclarini yalasinlar.

.
    Bunları bugun sıfırdan halka arz etseler su ankı fıyatlarının en az 2 katına edersın, yıne tavan acar...
    Mıllet degerleme bakıp almıyor; arzdan alırsan talep yuksek olacak, 3-5 tavan garantı dıye alıyor....
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    İnsanlar icraat bekler, maalesef bizim vatandaşın anladığı icraat taş, toprağa dayalı... Hatta gözle görülecek olmalı,altyapı falan kesmez bademgilleri
    Ankara'da Mansur Başkan nerdeyse her yerde kanalizasyon ve temiz su altyapısını yeniledi veya yenilemeye devam ediyor ama bademler paralar nereye harcandı diye tag açmışlar,ama dinozora ve demir yığınlarına giden 750 milyon doları soran yok ... memlekette
    O kadar troll boşuna maaşa bağlanmadı. Bol bol bot hesap açıyorlar. Twitter kullanıcı sayısı 11 milyon, reis takipçisi 17 milyon diye yazılar geçiyor Twitter'da.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SPOT günlük (BOFA sat sat bitiremedi hisseleri)

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Al birini vur ötekine. İstanbul büyükşehir belediyesi 580 milyon dolarlık eurobond ihraç etmiş. Bu parayla metro inşaatı yapacakmış. Ne enflasyon düşer ne faiz düşer ne döviz düşer. Alinan her borç toprağa gömülüyor.
    Metronun katma değeri yatırılan parayı katlar sadece zaman kazanımı bile yeter. Burada önemli olan makul bilet ücreti.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Birde çizgiler çekmeye çalışıyorum Eğer ki bu iş DESTEK ve DİRENÇ çizmek ile olsaydı, bugün benimde bu işlerden çok zengin olmam gerekirdi diye düşünüyorum.

7. Bu ulkede her sey TT olurdu da mRNA trend olamazdı... Bunu da gorduk...
    gercı hemen altında #bikinichallange var, o bıraz duzeltıyor durumu, ortalamaya cekıyor...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Duhul
    Nov 2020
    İkamet
    Isparta
    Gönderi
    25
     Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    Tüm zamanların rallisi 2057 zirvesinden düşüşte %38.2 desteği 1775den geri yukarı döndü.
    9 Kasım zirvesi 1960dan düşüşün de %38.2 düzeltmesi 1843deyiz şu an
    Tepkinin 1868 kadar gitmesini beklyorum.
    Ama yeni yıl ve yeni beklentiler ile altının yılbaşı ertesi 1700e yuvarlanacağını düşünüyorum
    Teşekkür ederim.

Sayfa 319/996 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •