Sayfa 208/996 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1491 şort emirlerim gelmiş sabaha kalır sanıyordum. Daldık bakalım oyuna. Coşku da güzel. Maşallah.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

enerji hisselerine baktığımda bugün eksi kapanış yapan bir tane hisse göremedim. ayrıca grafiğide çok güzel. tepelerde seyrediyor..

enerji hisseleri endeksi...

https://finans.mynet.com/borsa/endek...dekshisseleri/

3.  Alıntı Originally Posted by Asal31 Yazıyı Oku
    149100 den 15 adet sortladim saat 22.58 de kapatacam bakalim nereden kapatacaz
    Hocam kahin gibi adamsin nereden bildin 😂

4. vatandaşın % kaçı aşı yaptıracak bilmiyoruz, ama biliyormuş gibi aşı sipariş veriyoruz...
    tuhaflık var bu işte..aşı ücretsiz olursa herkes kuyruğa geçer diyorlar heralde.
    ya da zaten bu kadar aşı gelmeyecek..
     Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Yeni gaz artık aşı haberi oldu.
    Herkese bedava aşı benden

bugün en çok ilgi ODAS üzerinde toplanmış. işlem hacmi diğerlerinden farkını gösteriyor. çer çöp hisse almaktansa...
    ama böyle yazarken tavsiye vermiyorum. enerji konu olduğu için yazıyorum. değilse bankalar var holdingler var. varda var...

6. Bugün bir arkadaş bahsedince ben de baktım. Bir İtalyan profesör kişisel komplo görüşlerini açıklamış.

Ben yalnız ve pek evden çıkmayan biri olduğum için öncelikle aşının yaygınlaşmasını beklerim, belirgin bir hasarı yoksa zaten vurulmayanlara çağrı yaparlar o zaman giderim diye düşünüyorum.

Geçen TV'de tartışıyorlardı kişinin aşıyı red etme hakkı olabilir mi diye. Herkese vatandaşlık maaşı bağlasalar araya bu tip sorumlulukları da koyabilirler, düz vatandaşa zorlama benim içime tam sinmedi ama bazen devletler bazı şeyleri genelin yararı için zorunlu tutabiliiyor. Bazı devletlerin ismi, XYZ Halk Cumhuriyeti şeklinde, muhtemelen bu tip durumlarda bunu sizin için yapıyoruz deyip rasyonelleştiriyorlar.

https://onedio.com/haber/koronavirus...etrella-944945
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    enerji hisselerine baktığımda bugün eksi kapanış yapan bir tane hisse göremedim. ayrıca grafiğide çok güzel. tepelerde seyrediyor..

enerji hisseleri endeksi...

https://finans.mynet.com/borsa/endek...dekshisseleri/
    cumartesi günü emre alkinle sevgili dan leventin tele videğo instagırağm renkli görüntülü konferansında bir ara sevgili dan levent enerji hisseleri ile ilgili de genel bir görüş beyan eylemiş idi... onu da not eylemiş idim. Kendi akıl süzgecinizden geçirmek şartı ile ! , piyasadaki düzgün ahlaklı yurt paydaşlarının ( dan levent de bu kişilerden birisidir şüphesiz ) görüşlerinden de istifade edebilirsiniz...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    vatandaşın % kaçı aşı yaptıracak bilmiyoruz, ama biliyormuş gibi aşı sipariş veriyoruz...
    tuhaflık var bu işte..aşı ücretsiz olursa herkes kuyruğa geçer diyorlar heralde.
    ya da zaten bu kadar aşı gelmeyecek..
    vatandaş talep ettiği halde ayda 300 bin grip aşısı zor vurdular bugüne kadar..!!

Sayfa 208/996 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •