Sayfa 213/996 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    bu aşı dağıtılınca yüzlerce laboratuvar tarafından incelenecek
    biyolojik analizinin yanında en gelişmiş mikroskoplarla bakılmayacak mı
    içinde mikrochip olabilecek bir şey var mı diye, yoksa sıvı mikrochipler var da chipleri mi görünmüyor..?
    Tek yapabilecekleri DNA zincirinde hasar yada bir yönlendirme oda çok kolay değil ama hasar olsbilir.

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sokaklara "Çare Geliyor" diye reklam spotları asılmış. Yeni bir crypto para da olabilir.
    Siyasi bir parti ihtimali de var tabi.

https://eksisozluk.com/care-geliyor--6747685
    Bu slogan Sarıgül'ün eski sloganı. Gelsin, alır boyunun ölçüsünü.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    1 bitcoin 6 cent idi 2010 da gerisini siz hesaplayın..
    bu geyik hep dönüyor da, o zaman bir kere bunun alınıp satılacağı bir platform var mıydı ki...
    bilsek oturup mine ederdik filan o ayrı konu ama almak istesen nerden nasıl alacaktın...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tek yapabilecekleri DNA zincirinde hasar yada bir yönlendirme oda çok kolay değil ama hasar olsbilir.
    Dogrusu bu islerden pek anlamam. Gecenlerde ogluma kedi yavrusu aldim butun sertificalariyle bereber. Vet hastahanesine goturdum kontrol icin. Veteriner bir decoder tutdu yavrunun boyun bolgesine , kedi yavrusunun butun seceresi ordaydi ve bilgisayar ekraninda goruluyordu. Yavruyu ensesinden tutuyor arastiriyorum hicbir alamet yok. Vet izah etdi. ... Bu da ole bisey mi diye dusunmeden edemiyorum. Laf aramizde bizde kedi yavrularini ya atarlar yada konu komsuya yalvarirlar birtanesini alin diye. Burda, oglanin kedi yavrusu bana 1500 dolara patladi.

Evlenmezdim
     Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Benden size beyin yakan bir soru :

Şu anki hafızanız ile ( hicbir bilgi silinmeden) sizi 10 yil önceye götürseler (2010) ve 100bin tl para verseler,10 yil dokunmamak kaydiyla parayi neye yatirirdiniz.

Yani kisacasi son 10 yilda en cok getiriyi ne sağladi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. P PLAKA 3 milyardan 750 milyara kadar yükseldi sehire gore fiyat degisebilir

7. S plaka olmasın...
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    katar yatırım otoritesi, borsa istanbul'dan hisse alacak - bloomberg ht

TVF İLE KATAR YATIRIM OTORİTESİ BIST'TE HİSSE SATIŞI İÇİN MUTABAKAT ZAPTI İMZALADI -BN/ BLOOMBERG HT
     Alıntı Originally Posted by imtiyaz Yazıyı Oku
    P PLAKA 3 milyardan 750 milyara kadar yükseldi sehire gore fiyat degisebilir
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    evet 2010 da bitcoin almak istesen hangi güvenli kurumdan alacaktın? ülkemizde daha yeni yeni platformlar açılıyor...btcturk falan var bildiğim kadarıyla...

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    bu geyik hep dönüyor da, o zaman bir kere bunun alınıp satılacağı bir platform var mıydı ki...
    bilsek oturup mine ederdik filan o ayrı konu ama almak istesen nerden nasıl alacaktın...

Sayfa 213/996 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313713 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •