Sayfa 988/996 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,897 - 7,904 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1. tersine dolarizasyon derken bir baktık tersine diplomazasyon çıktı karşımıza
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Ne de güzel kızarıyo namıssız kafasına vurdukça.. 0F ki ne 0F, leziz nefis.. ✔💯

3. [IMG][/IMG]

ne dowar mış be yaaaa takoz içinde gel-git git gel devam

ancak takozu aşşa kırsa bile bunu esnetip 29184 lere kadar bayrağada dönüştürebilir

tabi nu da var ancak bizmki nu yu bozdu bakalım dow ar ne yapacak
    BURADAKİ PAYLAŞTIĞIM GRAFİK- YORUMLAR YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ ZARAR EDEBİLİRSİNİZ

4. Ulen yonca nın ne kadar çok kötü yola düşmesini isteyen varmış

Mehmet Sevki Guest
    abi dolarda 9. ay kapanış 7.71 imiş şuan prim oluştu 3 aylık faiz + %1 üzeri getiri var

8.50 dan 8 den basanı hesaplamiyoruz bile :D

bu karı alabilir yıl sonu tahsilata geçer belki haftaya kalkar buradan ver elini miami

6.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

ne dowar mış be yaaaa takoz içinde gel-git git gel devam

ancak takozu aşşa kırsa bile bunu esnetip 29184 lere kadar bayrağada dönüştürebilir

tabi nu da var ancak bizmki nu yu bozdu bakalım dow ar ne yapacak
    Ana resimdede fazla alan kalmamış.Sn Emirdağlı bu grafiğin şekli başka bir grafikle aynı görüntüde dikkatinizi çektimi yoksa ben aylardır öyle takip ettiğim için banamı öyle geliyor.Siz bulup çözersiniz kesin.Birde Tekfende 25-27 lerden poz açan efsaneler vardı bilemedik kıymetini Tekfenin.)

7. Benim yanımda çalışan çocuk tüm parası dolarmis bir de gitmiş 8.40 tan krediyle dolar almış gelmiş abi düşer mi çıkar mı sen anlarsın diyor...

Nereden bileyim arslanım bana mı sordun alirken dedim, Selçuk diye bir elemanın gazına gelmiş

Git iste zararını kapatsın dedim
     Alıntı Originally Posted by Mehmet Sevki Yazıyı Oku
    abi dolarda 9. ay kapanış 7.71 imiş şuan prim oluştu 3 aylık faiz + %1 üzeri getiri var

8.50 dan 8 den basanı hesaplamiyoruz bile :D

bu karı alabilir yıl sonu tahsilata geçer belki haftaya kalkar buradan ver elini miami
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Hafta sonu 1-2 çızık çeker buraya koyarız .

Sayfa 988/996 İlkİlk ... 488888938978986987988989990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •