Sayfa 37/996 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 289 - 296 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    erdoğan: (kanal istanbul) artık ihale safhasına gelmiştir

erdoğan: (kanal istanbul) bu adımı da en kısa sürede atacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kanal İstanbul Projesi'yle ilgili de yoğun bir şekilde talepler artıyor, yerli ve küresel." -AA

Erdoğan: "Kanal İstanbul Projesi'nin mimari boyutu hazırdır. Bunun yanında teknik tüm boyutlar hazırdır ve artık işin ihale safhasına gelmiştir." -AA

2. cometochaos
    Learn to sit back and observe, Not everything needs a reaction.

3. Son Dakika

Teknik direktör Yılmaz Vural
    yeniden koronavirüse yakalandı
    ve yoğun bakıma alınmasının ardından entübe edildi.

https://www.hurriyet.com.tr/amp/spor...dildi-41673711

Geçmiş olsun(((

4. 150625 long.

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ya arkadaş başına cumhurbaşkanı yazmasan büyük bir inşaat şirketi balkanı sanarsın...

ağzını açıyor inşaat kapatıyor beton... uyuyor çimento kalkıyor köprü hepmi aklın taşta toprakta olur...

ihaleye çıktın diyelim...hangi çıktığımız ihaleden hazineye para girmişki burdan girsin...

şimdide geçmeyen nijerya gemsinin cezayir gemsinin ücretini ödicez.

6.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    erdoğan: (kanal istanbul) artık ihale safhasına gelmiştir

erdoğan: (kanal istanbul) bu adımı da en kısa sürede atacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kanal İstanbul Projesi'yle ilgili de yoğun bir şekilde talepler artıyor, yerli ve küresel." -AA

Erdoğan: "Kanal İstanbul Projesi'nin mimari boyutu hazırdır. Bunun yanında teknik tüm boyutlar hazırdır ve artık işin ihale safhasına gelmiştir." -AA
    İş bankası hisseleri ile ilgili bakalım ne zaman konuşacak.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul/L.A
    Gönderi
    723
     Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku

BEN BÖYLE OLDU BİTTİLERİ KABUL EDEMEM ULUSLARARASI DENİZ HUKUKU SANA GÖRE İŞLEYECEK DE BANA GÖRE İŞLEMEYECEKMİ ????????????????????? SEN KİMSİN DE BENİM GEMİMİ tÜRKİYEDEN İZİN ALMADAN ARIYORSUN YANİ BURADA ÇOK TERS BİR DURUM VAR PEŞİNİ BIRAKIRSAK DEVAMI GELİR.iLKÖNCE HUKUKEN HAKKIMIZI ARAYACAĞIZ TAZMİNAT VEYA ÖZÜR ALMAMIZ LAZIM EĞER S ( ES) GEÇERLERSE TEKRARI HALİNDE SAVAŞ SEBEBİDİR.BEN TÜRK VATANDAŞI OLARAK BUNU KENDİME YEDİREMEDİM BÖĞRÜM YERİNDE DURMUYOR İSYANKARIM TÜRK YETKİLİLERE DUYRULUR.DEVLETİMİZİN BEKASI İÇİN SAVAŞ DAHİL SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ.
    Bir gemi arandı diye savaş çıkartılsın öle mi? Yahu siz ne kafadasınız??? Yarın öbür gün senin uçağını düşürseler, pilotunu öldürseler bu savaş sebebi mi? Hadi onu da geçtim, 10 tane uçağını düşürseler, 10 tane pilotunu öldürseler bu savaş sebebi mi? Ancak pazarlık sebebi olur bunlar... Koskoca Rusya'nın uçağını düşürdün, pilotunu öldürdün savaş mı çıktı? Neden çıkmıyor? Çünkü neyse ki senin gibiler ülke yönetmiyor... Savaş çıksın demek ne kolay. Bir gemi arandı diye binlerce insan ölsün di mi?!? Yüzbinlerce aile yok olsun...neden? Birileri gemiciğinin aranmasını sindiremiyor diye :P Çıkarsa da sen ve senin gibiler cepheye gönderilsin, siz savaşın lütfen...

İzlemeyen varsa şu "chernobyl" dizisini izlesin. Olay zaten ilginç başlı başına ama asıl ilginç olan bir nükleer felaketde bile komunist rusya'nın hala kendini ne kadar önemseyip, sırf "Mother Russia" nın imajını kurtarmak için dünyayı nasıl mahvettiği anlatılıyor. Orda ki rus zihniyet ile, kendini ve devletini aşırı önemli görmesiyle şu andaki bazı Türklerin devlete bakışları çok benzer. O açıdan daha önemli... Önemli olan insandır, milletdir. Millet devlet için değil, devletler milletler için vardır... Bunu unutmayın...

8. bozgurt senin şu üçüncü ceton,
    satılık mı?
    bu makineyi hipnoz mu ediyo, çarkları mı kitliyo,
    yapıyo bişi.
    şunu kapatta şu lönklerden gurtuliyim.
    zaten ipin ucu sende, iztediğin zaman gene atarsın. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 37/996 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •