Sayfa 84/996 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Viop - XXVIII

2 cevap için tşk.yarın endekste baskı devam eder,yani gelecek kısıtlamalar borsa üzerinde negatiftir,olumlu bir gelişme yok,para yok,nereye kadar derseniz 132000 endeks düşerse bir süre alım yönende olmak zarar yazar,132000 düşmezse mal taşınabilir y.td.

forum pek bi sessiz herkes dışarıda rakı balık yapıyor galiba

3. deneme surumlerınde

Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Matriksin deneme sürümü yani 30 günlük bedava seçeneği var ise sanal PC yani virtual boxa kurarak her ay bunu tekrar etmek mümkün olabilir bence. Hiç denemedim ama olacağını düşünüyorum. Hiç yoktan iyi olabilir. Bendeki fikir bu.
    anlık kademe v drınlık bılgısı yok

Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    forum pek bi sessiz herkes dışarıda rakı balık yapıyor galiba
    Izmır ve cevresınde olanlar yapıyor darısı dıger arkadaslarıma
    yatırım tavsıyesı degıldır

viop yarın sabah yine 1503-1504 yapar sonra satar derim ben.

İyi akşamlar forumdaşlar, nalet korona bizi de buldu, 2020 bitmeden bize rahat yok arkadaş
    Yazdıklarım kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Matriksin deneme sürümü yani 30 günlük bedava seçeneği var ise sanal PC yani virtual boxa kurarak her ay bunu tekrar etmek mümkün olabilir bence. Hiç denemedim ama olacağını düşünüyorum. Hiç yoktan iyi olabilir. Bendeki fikir bu.
    Deneme sürümünde sanırım anlık data yok. 15 dakika gecikmeli.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    eniştem olmuştu sonra 16 yaşındaki yeğenime ve ablama da bulaştırmış...zaten aynı evde kaçmalarına imkan yoktu...eniştem atlatmış...yeğenimde hemen hemen atlatmış hafif ateş ve boğaz ağrısı kırgınlık şeklinde geçirmiş...ablam korkutuyordu bizi çünkü KOAH hastası çok şükür o da şu an büyük bir sorun yaşamadan geçiriyor hastalığı...sırt ağrısı oldu diyor biraz...bir de sanırım ilaçlardan mide bulantısı oluyormuş...evde bir de ufaklık yeğenim var ilkokul 2.sınıf muhtemelen o da kapmıştır ama belirtisiz atlatıyordur...zaten doktorda demiş çok ufak çocuklarda belirti pek olmuyormuş...

Alıntı Originally Posted by Der Lehrer Yazıyı Oku
    İyi akşamlar forumdaşlar, nalet korona bizi de buldu, 2020 bitmeden bize rahat yok arkadaş

Sayfa 84/996 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •