Sayfa 23/996 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Viop - XXVIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,524
    vakbnk dipten çok az yükseldi.zaten trenlere biraz geç katılır ama telafi eder.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Osmanlı Toprakları
    Gönderi
    1,211
     Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    200 milyon dolar bistin yıllık net karı.
    öyle bişi yapmamışlardır. bence.
    Fiyat aciklanmadi.
    Ama daha onceden hatirladigim kadariyla bu fiyatlardan TVF Ebrd den almisti diye biliyorum.

Bear Bull kesun bilir
    Parayı Mezara Götüren yoktur ama Paranın Mezara götürdüğü çoktur.

350-400 milyon dolar yaklaşık dedi tv'ye çıkan bir adam bistin yüzde on değeri.
    Anlaşmaya bakınca antalya limanı falan da var satılan.

Katarlılara yaklaşık yalova büyüklüğünde bir alan satılmış toplamda 2013den bu yana. 44 dönüm alanı sırf prensin anası kanal istanbuldan aldı zaten. Kendi ülke yüzölçümlerinin onda biri yer neredeyse.

Vatan toprağı. Yazık...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by EMİRDAĞLI Yazıyı Oku
    2009 yılında ben shortta tavan yedim

amerikadan bir haber geldi krizden çıkmak için fon kuruyoz diye

sabah viop o günkü adı vob du direk tavan akşama kadar da tavan çözmedi iyimi

viop tarihinde bir ilktir bu oda bana denk geldi

2008 krizini en başından yakalamış aylarca kazanmıştım kazandıkça hırs yapmış

100 pozla shortta tavan yiyince aylarca kazandılarımı 1 anda vermiştim

hırs kötüdür

DİSİPLİN DİSİPLİN DİSİPLİN başka yolu yok
    Malesef bende 2 kere tavana yakın yedim şortta 1 senede kazandıgımı ve paranın tamamına yakınını 1 günde verdim nerdeyse...2. kezdede akıllanmamıştım gene benzeri oldu ve 2. batış oldu büyük pozda geceye kalmamaya tövbe ettim....Evet endeks ikisindede döndü ama o an şaşırmıştım ilkinde ne yapacagımı bilemedim.Teminatı tamamlasaydım ya daha da sürseydi hergün gene 3-4 bin puan almaya devam edebilir diye düşündüm ve her zaman dogru olanı ve yapılması gerekeni yaptım stop oldum.Olmasaydım sürmeyeceginin garantisi yoktu bitmişken kumara devam edecektim ve sonum olacaktı belkide.Vioptaki parayı kaybetmekten ötesine geçecekti durum.Bazen durmasını bilmek gerek.Ara vermek gerek.Bazen öyle bir algı oluşuyorki daha nereye kadar alırki diyorsun sonu yok malesef.Döner belki dedigim hiç bir zaman dönmedi dönsede bitirdikten sonra döndü hiç birşeye yaramadı malesef.Öldürüp süründürmeden döndügünüde hiç görmedim.Şimdi belli bir stop belirleyip girerim ve çıkarım oyundan.Kazanmışızdır veya kaybetmişizdir.

Burada bir arkadaş yüklü şort yakalanmış onun içinde faydalı olabilir belki bu anlattıklarım.Endeksi 2500 e kadar sürseler kim ne diyebilir.Ve kim buna dayanabilir.Bazen kazanmaktan çok kaybetmemeyi bilmek gerekir.Alırkende satarkende insafı yoktur bunların.Bu oyunun kuralı bu.Burası bitirmek üzerine kurulmuş bir masa.Herşeyin olacagını düşünüp başlıycaksın oyuna.Bu oyunun sonu yok.Bu güne kadar gördügüm filmlerin sonu hep acıklı bitti.İyi bitenini görmedim.Kazananlar tabiki var ama önce kuralına göre oynuyacaksın.Mesela Gubrf hiç durmadan alıyor dipten geldigi yer inanılmaz şort için çok cazip geliyor ama bunu pala kendi için avantaja dönüştürüp kullanıyor her defasında.Evet her defasında deniyoruz şortluyoruz ama yukarda emirler bitmeye yakın stopluyorum sonraki gün gene +10 yemek var deymez.

Yüklü şortlayan terste kalan arkadaş için tekrar edip çekileyim döner evet ama öldürüp süründürmeden döndügünü hiç görmedim malesef....Burayı sürekli okumak algıları bozuyor o nedenle nadir okumayı tercih ediyorum.

5. Ayrıca bazı arkadaşlar burada şort veya long biriktiriyormuş buda çok ilginç geldi sanki 10-20 bin kontrat mı açıyorlarda biriktiriyorlar.:D Buna paçal denir ve viopta daha tehlikelisi yoktur bir bakmışsın paranın tamamını kumar masasına yatırmışsın sonu belli filmin genede tabi herkezin kendi tercihi

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    350-400 milyon dolar yaklaşık dedi tv'ye çıkan bir adam bistin yüzde on değeri.
    Anlaşmaya bakınca antalya limanı falan da var satılan.

Katarlılara yaklaşık yalova büyüklüğünde bir alan satılmış toplamda 2013den bu yana. 44 dönüm alanı sırf prensin anası kanal istanbuldan aldı zaten. Kendi ülke yüzölçümlerinin onda biri yer neredeyse.

Vatan toprağı. Yazık...
    300 milyon dolar. Satılan sadece toprak da değil

Hanedan çekip gittiğinde, ülkede satılmamış çakıl taşı bile kalmayacak gibi görünüyor

DOW VE ONS ALTIN

30 DK LAR

ARTIK HAREKET ZAMANI

8. gece gece aksiyon yine...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 23/996 İlkİlk ... 1321222324253373123523 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •