Sayfa 1008/1013 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sibel Can'ın oğlu da milyon harcıyor giyimi için.

Görünüm olarak bunlardan farkı yok.

Moda ikonuymuş...

Not: Dolar kuru aşağı sarınca çenemize vuruyor...
    Çok güldüm... Aynen.. Sonuçta bu ülkede yaşamak her gün çok daha zorlaşıyor... Millet sıyırma aşamasında..

Sibel Can in su hapse giren adamdan olan cocugu sanirim --- ufak dombik bi bebesi vardi..

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Gravatlar uzun ama birisinin paça kısa.
    Kırmızı çoraplar görünsün diye.
    Belki de gelecek yılın modasının habercileridir.
    Sibel Can'ın oğlu da milyon harcıyor giyimi için.
    Görünüm olarak bunlardan farkı yok.
    Moda ikonuymuş...
    Not: Dolar kuru aşağı sarınca çenemize vuruyor...
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

3.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Güzel çalışma. Oturma odasına asmalık tam.

4.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Güzel çalışma. Oturma odasına asmalık tam.
    Bazı sebeplerden HİSSE NET forum A kızdığımdan sıkca paylaşımda bulunmam meta daki 15 grAFİKTEN VİR TANESİ şaka değil ben vob 24 ve varant sayfalarında ara sıra görmüş olabilirsiniz ortam bazen o kadar sıkıcı oluyor ki alakasız iletiler yüzünden yönetim o şahıslara oldukça fazla musama gösteriyor ama ne yapabilirz ki .

5.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Bazı sebeplerden HİSSE NET forum A kızdığımdan sıkca paylaşımda bulunmam meta daki 15 grAFİKTEN VİR TANESİ şaka değil ben vob 24 ve varant sayfalarında ara sıra görmüş olabilirsiniz ortam bazen o kadar sıkıcı oluyor ki alakasız iletiler yüzünden yönetim o şahıslara oldukça fazla musama gösteriyor ama ne yapabilirz ki .
    Herkesin grafik paylaştığı konular tabii ki sıkıcı olur. Yorum yok, goygoy yok. Habire sürreal çalışmalar.

Trump, Dünya K.Kore'nin ABD'ye ulaşabilecek nükleer füze yapacağını göremeyecek demişti..

K. Kore devlet televizyonu dün yapılan füze denemesinin ICBM (kıtalararası balistik füze) olduğunu ve 2800 km menziliyle en yüksek açıyla fırlatıldığı bildirildi..G.Kore ve Japonya dünkü denemenin ICBM olup olmadığını araştırıyorlar..

Savaş ayrı konuda, K. Kore kapitalizimi bitirmeye(sıfırlamaya) kararlı gözüküyor..

Sayfa 1008/1013 İlkİlk ... 850890895899810061007100810091010 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •