Sayfa 160/1013 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Doları bünyeden ve de en önemlisi kafamızdan silmek bir kuşak alır.

Öyle kolay değil.
    Dışborçlanmanın ayıp olduğu dönemin İki ayyaş dönemi diye adlandırılmasına,
    dışborçlanmanın zirve olduğu dönemin Asr-ı-saadet dönemi diye adlandırılmasına
    çoğunluğumuz onay verdiği sürece balık kavağa çıkıncaya kadar burnumuz moktan çıkmayacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Susacaan mı.. ? Söz mü .. ?
    Sustu mu ne.. Birr buçuk saattir ortalarda yok.

Vay bea.. Birrr dolara birrr buçuk saat susacağını önceden bilseymişim.. 50,000 dolar alıp, geri satardım kaç gün önceden...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Kısa vade bakış (görüş) açısı.

Görüş açımda hala (henüz) bir değişiklik yok.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aklı olan Türkiyede kalmaz ki. Yaptıkları gelecekte misliyle yapabileceklerinin göstergesidir. Bu arada İSTANBUL dünya finans merkezi olacaktı dimi !... Kadir İNANIR bile inanmaz artık bu palavrasyona.
    Ben gemiciklerin 75 milyon dolara neden satıldığını...Varlık fonu adı altında Devletin demirbaşları neden bu fona aktarılarak sayıştaydan neden kaçırdılar onu düşünüyorum altından ne çıkacak acaba diye...ayrıca yeni bir wikileaks belgeleri gündeme oturdu...Almanlarlan neden gerginliğe girildi,yoksa o belgelerde çok sarsıcı olay boyutu varda Almanlarlan anlaşmaya gittmişlerdi daha önce,ondan korktuklarındanmı tehdit ediyorlar,şu an protokulun dökümanı önümde duruyor...Yazılarımda özellikle MART ayını üstüne basa belirttim bu ayda çok süprizler bizi bekliyor dye...boşu boşuna DEEPWEP'de 6 bölgeye ulaşmadık...oraya trol gücü yetmez ulaşmak için...neyse fazla dillendirmeyelim,önümüzde bakalım daha ne süprizler ortaya çıkacak bekle gör politikası izleyelim !!!

5. Deepwep Turkiye
    Leş .

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Esini 150 litrelik jel slime a basan mumin aile.
    11. Dk sonra.

https://www.youtube.com/shared?ci=0RBkR5PIDWs

En soft gereksiz video.
    ;)))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,456
     Alıntı Originally Posted by Discover Yazıyı Oku
    Deepwep Turkiye
    Leş .

Adamlar canlı yayında kesip doğrayıp biçiyor...zaten tecavüzleri,kiralık seri katilleri es geçtik...leş tarafının haricinde bütün bilgiler burada saklanıyor...10'larca kilit şifreleme sistemleri mevcut her konuya girişinde,üstelik çalıntı kopyada yapamıyorsun...bazen evimin kapısı çalınıyor,acaba yanlış birşey yaptıkta beni öldürmesi için kiralık katilimimi tuttum diyede düşünüyorum,öyleya pat diye karşına çıkar...esasında tam trolcük yeri,yanlış bir şey yaptınmı veladdalin amin...ayrıca içerisi Ajan kaynıyor...en fazlada FBI...CİA...MOSSAD vs...bizdende var ama,onlar izleniyor farkında değiller,yüksek teknoloji sistemleri cirit atıyor,bir okadarda silahlar,mecbur Ajanlar tarfından izleniyorlar...ben genellikle masumname olanlarına tıkılıyorum...boyut o kadar büyükki %10 yer üstü %90 yeraltı,biz terabaytlarlan uğraşırken,adamlar petebaytlarlan dans ediyor...2000 öncesi rahat giriliyordu,şimdi çok zor,izlenmende cabası...sadece BİTCOiN geçerli para birimi olarak işlemlerde...zaten altından daha değerli konuma geldiler bu aralar,geleceğin para sistemi olacak diyenler çoğunlukta !!!

8. Bitcoin acayip
    2011 de ilk fiziki alisveris
    10 000 bitcoin e 2 pizza.
    Bugun
    1 bitcoin 1250 dolar

Pizzalar 13 000 000 dolar a gelmis.

Sayfa 160/1013 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •