Sayfa 645/1013 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Bu başlık görevini yaptı, herkesi dolarda yükseliş kaçınılmaz olduğuna inandırdı.

Biz küçükler dolar aldıkça büyükler mecburen doları düşürecek, yoksa zarar ederler.

Böylece, Türk ekonomisini büyük fedakarlık yaparak bir kez daha kurtarmış olduk.

2. Hamido Ağa dolar 9 olacak diyordu, herkesi dolar almaya ikna etti ve gitti. Öyle çok parası olan birinin bu forumda zaman harcaması saçma zaten, demek ki görevli gelmiş, doları pazarladı ve gitti, artık yok.

3.  Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    SİZİNLİ BİRAZ KENDİ KENDİNİ İKNA OLMUŞ.

BU YAZ ÇOK SICAK GECECEK.

İncirliğin Alternatifleri belli oldu.

https://bipartisanpolicy.org/incirli...ative-airbase/

ABD Ulusal İstihbarat Direktörü: Türkiye'de Hızlı Bir Şekilde Gerilim Artacak

https://www.sondakika.com/haber/habe...ye-de-9604944/
    Havalardan dolayı sıcak geçebilir ona bişi diyemem ama bu ülkede tarih verilecek şu şu olacak şeklindeki önermelerin hiç birisinin tuttuğunu görmedim ben..

Alıntı Originally Posted by NASH Yazıyı Oku
    Hamido Ağa dolar 9 olacak diyordu, herkesi dolar almaya ikna etti ve gitti. Öyle çok parası olan birinin bu forumda zaman harcaması saçma zaten, demek ki görevli gelmiş, doları pazarladı ve gitti, artık yok.
    Pazarladı da ne geçti eline..

Geçiniz yahu..Adam 2.90 3 tl lerde iken söyledi almadık ...Yüzde 30 bıraktı..Haksız mı çıktı..

7-8 tl olabilir dikkat dedi..deee..

Bir süre mi verdi de süre doldu yanıldın diyelim..

Şu anda görünen sonbahara kadar sakiniz..

4. Benim fikrim, Tayyip Erdoğan'ın başına bir kaza bela gelmezse, artık dolarda sert yükseliş olmaz.

2019 seçimlerinden önce biraz yükselebilir.

Bu sonbaharda sert bir hareket olacağını zannetmiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by NASH Yazıyı Oku
    Benim fikrim, Tayyip Erdoğan'ın başına bir kaza bela gelmezse, artık dolarda sert yükseliş olmaz.

2019 seçimlerinden önce biraz yükselebilir.

Bu sonbaharda sert bir hareket olacağını zannetmiyorum.
    Burası Türkiye.. heran herşey olabilir...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Romatoid Yazıyı Oku
    Ülkenin yüzde 70 i dolardaysa ben tek birşey bilirim o dolarları epey bir sürece adama yedirirler. Maksat burda zamanında doğru pozisyonda olmaksa bana gore hane halkı yanlış pozisyonda. İleride dolardan daha karlı olacak pozisyonlar var artık.
    mesela...?

Alıntı Originally Posted by NASH Yazıyı Oku
    Bu başlık görevini yaptı, herkesi dolarda yükseliş kaçınılmaz olduğuna inandırdı.

Biz küçükler dolar aldıkça büyükler mecburen doları düşürecek, yoksa zarar ederler.

Böylece, Türk ekonomisini büyük fedakarlık yaparak bir kez daha kurtarmış olduk.
    ekonomi olarak eksilerimiz artılardan fazla borçta var toplumun en temel üreticisi çiftçide kazanamadığı için üretmekten vazgeçti şu an ekonomi elin arabın parası ve betonla dönüyor ise temmuz ayında 4 lu rakamları goruruz gibi geliyor.

Amerikada adalet hızlı işler diye bilirdim ben bu zarrab davası ıkıde bır nıye ertelenip duruyor acaba birde oyle sorgulamak lazım .

Sayfa 645/1013 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •