Sayfa 110/1013 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 873 - 880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. yine sene 99 hürriyet ilanlarda 100 bin dolara 1. leventte 2+1 90 m2 ev satılıyordu
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bugün Tekirdağ'da...

"Tek adam diyorlar. Ben kimim? Ben faniyim. 16 Nisan'a çıkacağımın garantisi var mı? "

3.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5899 Yazıyı Oku
    O faizler zamanında hiç bir banka insanlara kredi vermiyordu bankalar ancak devlete faizle para veriyordu devletin geliri faize bile yetmiyordu yatırım desen o hiç yok gibiydi.
    Son dönemde düşük faizle ne tür yatırımlar yapıldı sayabilir misiniz?
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

4.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Twitterdaki Jackie dün paylaşmış yukardaki grafik ve yazışmaları.

Onun grafiğinde USDTRY 3,73.

Oysa seans sonrası kur 3,70 gibi kapattı.

Ama yine de sizlerle paylaşmak istedim.
    şu Jackie'nin Twitter adresinin linkini alabilir'miyim acaba ?

5. Görmek istemeyene bir şey anlatılmaz kardesim 90 lı yılları yaşamasak bize süper yıllardı diye yutturacaksıniz ama bunları gidin 15 yaşındaki ergenlere anlatın onlar belki inanır.

6.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5899 Yazıyı Oku
    Görmek istemeyene bir şey anlatılmaz kardesim 90 lı yılları yaşamasak bize süper yıllardı diye yutturacaksıniz ama bunları gidin 15 yaşındaki ergenlere anlatın onlar belki inanır.
    Anlatsanıza yahu şu müthiş yatırımları.
    Niye gizliyorsunuz, yoksa almanya kıskanıp nazar değdirecek diye mi çekiniyorsunuz?

15 yaşındaki ergenler bu saatten sonra bize inanmaz. Onlar "tüp kuyruğu"na öyle bir inandırılmış ki, 2001'de bile ekmeği karneyle aldığımızı falan sanıyorlar.
    Gençlerle sık sık sohbet ederim. Geçende konusu açıldığında az ötedeki park etmiş aracı gösterdim ve "peki madem 90'larda herkes o kadar fakirdi, o zaman şu ilerideki 98 model BMW gökten mi düştü" dedim, çocuğun beyni durdu bir an.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

Ben 90 ların başında ailenin ısrarı ile devlet dairesinde göreve başlamıştım...Aldığım parayı yediğimden kaç para aldığımı benimle beraber göreve başlayan arkadaşın banka mevduat cüzdanını görünce öğrenmiştim

Maaşımız 1000 USD miş ...( o arkadaş 1 yıl maaşının tamamını biriktirip sonra istifa edip kendi işini kurmuştu)...Öğrenciyken kazandığım paraları hiç yazmayayım...Sadece hafta sonu 1 gün iş yapıp 500 mark para kaldırıyordum....

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben 90 ların başında ailenin ısrarı ile devlet dairesinde göreve başlamıştım...Aldığım parayı yediğimden kaç para aldığımı benimle beraber göreve başlayan arkadaşın banka mevduat cüzdanını görünce öğrenmiştim

Maaşımız 1000 USD miş ...( o arkadaş 1 yıl maaşının tamamını biriktirip sonra istifa edip kendi işini kurmuştu)...Öğrenciyken kazandığım paraları hiç yazmayayım...Sadece hafta sonu 1 gün iş yapıp 500 mark para kaldırıyordum....
    işte bu, bu palavracı troll'e kapak gibi yanıt olmuş. yahu haftaiçini geç hafta sonu ekstra iş ile 300DM cebime giriyordu iki günde 600 DM eder. yani sadece haftasonları çalışarak ayda şimdinin 3600 TL si cebe griyordu. haftaiçi mesai ile birlikte şimdinin 15000 TL si cepteydi. yıl 93-99 arası. bak yeni mezunun kazandığı paraydı bu. memleketi soyup soğana çevirdiler gelmiş burada löp löp palavra sıkıyor troll. cennet gibi yıllar içki ucuz, para çok, baskı yok. geceleri tutti frutti, envai çeşit kırmızı nokta beleş.

Sayfa 110/1013 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210610 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •