Sayfa 165/1013 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 8100 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Amerika ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği Şubat ayı için inanılmaz iyi geldi.

Beklenen 190K gelen 298K.

Eğer Cuma günü beklenti üstü Tarım Dışı İstihdam gelirse FED 0.50 ye hazırlanın.

2. Israr etme dostum 18. Yüzyılda bi ara bi lale soganina 3 villa aliniyosa bugunde bu o
    Hatta baston asa gizli bölmesinde hollanda ya çıkartılan gizli lalelerde var . uzar gider
    Pizzacida tutturamadim olabilir o Pizzacida illuzyonun parçası oyun kurucunun karşı ayağı olabilir
    Gerçek olan kimse noterde evini bu XXX bilmemne koin karşılığı satış akdi yapmaması En azından bnm çevremde
    Yuvarlak konusuyumda tutturamazsam bahanem olsun

Ülkeler batmaz, ama kafasını kullanmayan vatandaşlar sürünür hemde onlar sürünürken padişahlar ak saraylarında, altın varaklı koltuklarında, altın kaşık bıçak ile semirmeye devam ederken. Dolar bizi ihya etmez sadece sürünmekten kurtarır.

Alıntı Originally Posted by rumenigge Yazıyı Oku
    forumdaş böyle muhalefet olduğu sürece biraz zor giderler kolay değil adam 7 seçim kaybetmiş hala oturuyor yerinde
    Gitmesinler o zaman, herkes hak ettiğini yaşasın, üzülecek halim yok hak etmişlere. Eşeğim sağlam kazıkta, ne TUİK yalanları ne üç kağıt oyunlarına kaptıracak tek Dolarım yok benim. Betoncu mazoşistlere karşı Dolar mazoşistleri kazanacak bu sefer kaçarı yok.

Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    Amerika ADP Tarım Dışı İstihdam Değişikliği Şubat ayı için inanılmaz iyi geldi.

Beklenen 190K gelen 298K.

Eğer Cuma günü beklenti üstü Tarım Dışı İstihdam gelirse FED 0.50 ye hazırlanın.
    yok 0.25 üstü imkansız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Gitmesinler o zaman, herkes hak ettiğini yaşasın, üzülecek halim yok hak etmişlere. Eşeğim sağlam kazıkta, ne TUİK yalanları ne üç kağıt oyunlarına kaptıracak tek Dolarım yok benim. Betoncu mazoşistlere karşı Dolar mazoşistleri kazanacak bu sefer kaçarı yok.

dikkat ediyorum siz de bu zaplamaya çanak tutup duruyorsunuz..?

Alıntı Originally Posted by sermo Yazıyı Oku
    FED 'IN HAFTAYA FAİZ ARTIŞ BEKLENTİSİ %100 e ULAŞTI.

Ha ha...

Atlanta FED 1. çeyrek büyüme tahmini şu an 1.2

Lokomatif buysa...

Enflasyon var ama büyüme sıkıntılı..

Gazın devamı gelmeli..Trump gazı..

Bu sefer gerçeği..yüksek basınçlı ekonomi..

Diğerleri için sonuç değişmez...

Durgunluk ve enflasyon..

Çok oldu..kendinizi koruyunuz..

8. DXY düşerken yada yatayken dolaresin yükselişi ilginç...
    755 üstünde 7922 hedef olur. 755 üstünde Jackie nin sayımı iptal olur...

Sayfa 165/1013 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •