Sayfa 106/996 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 841 - 848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
    Pandemi döneminde halkından İBAN numarası vererek yardım toplayan AKP iktidarı, Tunus’a 5 milyon dolar yardım yaptı. Tunus’a 5 milyon dolarlık yardımın dışında Nijer, Kongo ve Nijerya’ya sağlık alanında hibe yapılmasına karar verildi. Kararlar bugünkü resmi gazetede yayımlandı.

https://tele1.com.tr/turkiyeden-tunu...ardimi-284132/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Önce aşıyı satsınlar , daha sonra da kökünden yok eden yeni aşıyı piyasaya sürerler.

Emperyalizm, kökten yok edecek olan aşıyı bulsa şu evrede satar mı ?
    zaytung a mail filan atsak, bunu yayınlarlar mı? adamların dedikleri tutuyor diye belki dinleyen olur. diğer gazetelerde şans pek yok gibi de..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    zaytung a mail filan atsak, bunu yayınlarlar mı? adamların dedikleri tutuyor diye belki dinleyen olur. diğer gazetelerde şans pek yok gibi de..
    Haha hahhah

Zaytung artık BBC kadar ciddi bir yayın artık.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Arkadaşlar bugün reform açıklamaları olacaktı, vaz mı caydılar, ben bir açıklama bulamadım.

Berat Albayrak gittiğinden beri borsaya giren paranın %80 i garanti bankasına gidiyor sanırım.Bugünde full garanti almışlar.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,900
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Berat Albayrak gittiğinden beri borsaya giren paranın %80 i garanti bankasına gidiyor sanırım.Bugünde full garanti almışlar.
    Nereye gitti acaba, bütün sosyal medya hesapları kapalı ve hiçbir yerde hakkında haber yok...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Nereye gitti acaba, bütün sosyal medya hesapları kapalı ve hiçbir yerde hakkında haber yok...
    Oda hapsinde olduğu soyleniyor

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bugün reform açıklamaları olacaktı, vaz mı caydılar, ben bir açıklama bulamadım.
    açıklama yokmuş gibi davranıyorlar sanırım. gün 24 saat, belki daha gelir ne diyelim.

Sayfa 106/996 İlkİlk ... 65696104105106107108116156206606 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •