Sayfa 11/996 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Türkiye'de Kasım ayında TUFE aylık %2,30(Beklenti %1,0), yıllık %14,03(Beklenti %12,60) oldu.
    Şu anket yaptırılan aracı kurumların da tahminlerini TUİK gibi sipariş üzerine arzu edilen şeklinde yaptıkları ortaya çıktı...

Yeni ekonomi yönetiminin ilk icraatı hastalığı kabul etmek oldu. Umarım tedavi de başarılı olur.

TUİk yeni yönetimle sağlıkta olduğu gibi gerçek rakamları açıklamak zorunda kalmış gibi...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2. [QUOTE TUİk yeni yönetimle sağlıkta olduğu gibi gerçek rakamları açıklamak zorunda kalmış gibi...[/QUOTE]
    Aralıkta faiz artışı için kasıtlı yüksek çıkartılmış olabilir. Bunların samimiyeti her zaman sorunludur.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Aşıdan kaçınmanın tek yolu test yaptırmamak diyordu İtalyan bir doktor
    Şarlatanın biri o. İncelerseniz göreceksiniz.
    Ama ilginçtir ki, adamın videosu rekor dolaşım yapmış. İnsanlar iyice paranoyak hale geldi. Bilimsel haberler yerine sansasyonel haberlerle ilgileniyorlar.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İnanın zorlandığından değil. Birilerinin 8,50 lerden sattıklarının yerine konması için verilen aradayız. Ülkenin ödemesi gereken dış borçlar ve aylık ithalat miktarı belli. Kasadaki parada belli. Gökten dövizde yağmayacağına göre.......
    Maliyet oluşturma bölgesindeyiz sadece. Süreç tamamlanınca basarlar gaza.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,325
    4'lü sistemdeyim,dolar+altın+borsa,fon...biri düşerse diğeri yükselir mantığı.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İlginç. Beklentinin çok üzerinde açıklanmış.

Sanırım yeni bir TÜİK başkanımız olacak yakında.
    küresel sermaye talep etti uyguladılar tuik başkanı bu yüzden değişmez zaten mb başkanı ve maliye bakanının beklentiside yüksek enflasyon açıklanması idi ki faiz arttırımlarının gerekçesi olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    4'lü sistemdeyim,dolar+altın+borsa,fon...biri düşerse diğeri yükselir mantığı.
    En güzel portföy. Benim portföyde borsa eksik kaldı. Bu yüzden biraz sıkıntı oluyor. Zamanında giremedik. Şimdi de girme zamanı değil. Bir sonraki kur atağında ya da küresel düzeltmede artık. Nasip.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ne akdar ahlaksız şeref yoksunu geri zekalı varsa bana denk hgeliyor yazmayayım diyorum zorla çekiyor
    500.000 faizi beğenmeyen öğretmen eskisi
    senin yetiştirdiğin çocuktan memlekete hayırmı gelir
    muhtemelen tekmeyi koydular götüne attılar sen ayrıldım ayağı ile geziyorsun ortalıkta
    At Çek yapıyorum sürekli düşüyorsun 500 bin faizi beğenmiyorum kardeşim sorun ne?

8. altın 1840 lara gelmiş.. şeyin gözü de hep yukarı bakıyor, şöyle bir düşeyim de insanlar daha ucuza alsın dediği yok..

Sayfa 11/996 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •