Sayfa 151/996 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,201 - 1,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ağır hasta sayısının çok az artması yanıltmasın dünki ağır hastalarının 235 i vefat etmiş 8 de bugün üstüne koy 243 ağır hasta demek buda. Tahminim vefat sayısında daha öncede söylediğim gibi 300kişiyi bulacağız
    Twitter'da gördüm dunyada vaka sayıları paylasilmis ortalama vaka sayilari bize yakin olan İngiltere Fransa gibi ülkelerde toplam ölüm 40-60 bin civarında, bizde 16 binlerde, tabi bu vaka sayilarinin dogru oldugu kabul edilerek yapilmis bir veri paylaşımı, bizde vaka sayilari en az 5 milyona ulaşmıştır, ölüme dair sayi konusunda tahmin yapmak cok zor, çünkü aciklanan rakam cok inandirici değil.

2.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Çiftçinin durumu kötü ama bunlara oy vermeyen çiftçi de görmedim ben . Ne desek boş.
    Her anlamda geri kalmis ilce ve kasabalarda en kotu yuzde 60 oy aliyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by apocalyptica Yazıyı Oku
    Her anlamda geri kalmis ilce ve kasabalarda en kotu yuzde 60 oy aliyorlar.
    geçen gün müşterim anlatıyordu, komşusu olan bir abla mehmet cengiz bu mahallaye gelip işini bitirmeden
    akp'den başkasına oy vermem, adam sırf bunun için hızlı uçak aldı işini hızlandırmak istiyor diyormuş..!!

4.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Aşı olmak istemeyenlerin başlangıç için avantaj yaratacağını düşünüyorum. Yoğunluk olmayacak.

Daha sonrasında da aşı olmayanlar devlet dairelerine, avm 'lere falan giremez denilince hepsi mecburen yaptırır aşıyı.

İnsan hammaddesi olarak da sağlık personelimize güveniyorum. Yeterki işlerine karışılmasın, aşıyı sağlıkçılarımıza verebilsinler ve geri dursunlar.
    aşı olmayanlar covid olursa devlet ücretsiz bakmayacak parasıyla tedavi edilecek densin yeter.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Dünyada üretilen her şeyin, tüm insanlığa ait olması gerekir . Bu saçma yav.

Çok komünist gördüm kendimi.
    https://mobile.twitter.com/AkifYanba...49596089131008

https://eksisozluk.com/erdil-yasarog...7525?a=popular

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Vay vay, herkes çakal olmuş. Maddi kazanç sağlanmıyorsa bir sanatçının eserlerinin ortada dolaşıyor olması sanatçı açısından çok olumludur halbuki.

Düşünsenize bir hikaye yazıyorsunuz dilden dile geziyor. Bir şiir yazıyorsunuz gençler ay ışığında sevgilisine okuyor. Bir resimle insanları alıp götürüyorsunuz.

Bence karikatür de aynı olmalıydı ama her zaman diyorum ya çakal her yerde var.

Anahtar kelime ticari kazanç olmalı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Teşekkürler Egeli. Uyarmasan ve bu çakalların eline düşsek, karikatür başına 7 bin .

Sayfa 151/996 İlkİlk ... 51101141149150151152153161201251651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •