Sayfa 167/996 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Aynen öyle tam zamanında yetişti yine.. maaşlar hesaplanırken yandı asgari ücretliler,emekliler

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Küresel güçler istedikleri zaman çikolatayla istedikleri zaman beyzbol sopasıyla piyasalara !! yön verirler. Her ne hikmetse sürekli halklar sopa yiyen, elitler çikolata yiyen oluyorlar.

2. Ecevit iktidarını gecelik faizleri %7000 e vurdurarak devirenler, küresel çapta dolar bolluğu ile 2003- 2013 arası hedef ülkeleri tembelliğe ve tüketime yönlendirerek , yüksek derecede borçlandırdılar. Şimdi hesap ödeme zamanı.

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ons altin kararli gibi.

Sn.Tınaz , altın onsu dolar endeksine korele yükseliyor ama bizde gram/ tl. olarak pek bir şey ifade etmiyor. Aşı bahanesiyle düşürülen ons / usd , şimdi nedense aşıyı kulak arkası yaptı. Dolar/ tl düşerken ons/ usd da düşseydi tam gr toplama zamanı olabilirdi.

4. Damat dan beri atamalar atananların konuşmalarını dinliyorum okuyorum. Ortada bir suç var adli bir işlem yada benim bundan haberim yok diye bir şey duymadım. Bir algı ile dolarızasyonu bozmaya çalışıyorlar gibi geldi.

5. Yabancı denen her kimse , bize yatıp kalksın dua etsin ...

nerede var böyle vurgun ...

Deutchebank yani dünyanın en büyük TÜREV ÇÖPLÜĞÜ , herhalde biraz değil epeyice rahatlamıştır...

Avrupa ,ABD yaptırımları hepsi fasa fiso ...yani sözde..

Dolar fiyatını aşağıya bastıracak şekilde grafik çizidiler mesela en sağda fincan kulp formasyonu oluşturdular" , muhtamelen önce % 161.8 sonra % 200 , belki de % 261 yaptırmak isteceklerdir.(neden olmasın)

borsadan vur ,dövizden vur...vurgun üstüne vurgun...

bence dövizde 2. aşama içerisndeyiz 8.50-7.50 tamamlandı ,şimdi de 8.00-7.00 aşamasındayız.

6. Tek cikis, dolarcilarin TL.ye donmesi.

Vadeli TL. Mavduat faizi % 35 e cikmadan, kimse bozmaz parasini.

Otorite olarak lutfen boz dolari, kaybet biraz diyor en akilli olani.

Sanki 18 seneye, ustalik donemi gibi palavralarin, yalanlarin sonuclarini gorup yasamadik.

Hala hic utanmadan bu enflasyon hedefini koyan kafa, bu makamda oturmaga ehil olamaz.

7. 35 yaparsa niye 50 değil derler o zamanda

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Tek cikis, dolarcilarin TL.ye donmesi.

Vadeli TL. Mavduat faizi % 35 e cikmadan, kimse bozmaz parasini.

Otorite olarak lutfen boz dolari, kaybet biraz diyor en akilli olani.

Sanki 18 seneye, ustalik donemi gibi palavralarin, yalanlarin sonuclarini gorup yasamadik.

Hala hic utanmadan bu enflasyon hedefini koyan kafa, bu makamda oturmaga ehil olamaz.
    Bazen kahroluyorum. Adam evini satmış. Para erimesin diye dolar almış. Adamın alma motivasyonu ne para kaybetmemek. Şu anki sonuç ne para kaybı. İyi de zamanında insanlara tl’de kalmak para kaybetmek anlayışını koymasalardı. Bugün adam dolar almayacaktı. Para kaybetmeyecekti. Şimdi ayıkla pirincin taşını.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 167/996 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •