Sayfa 286/996 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. https://www.nbcphiladelphia.com/inve...palsy/2642858/

sn hkm'nin niye Çin aşısını tercih ederim dediği daha net anlaşılıyor artık..

2. Baska bi yerdede sinovac için arkasında bill melinda var, aşıyla bize bişey yapcaklar falan filan yazıyordunuz, bi sürü komplo yazısı paylaşıyordunuz, bakıyorum şimdi ikna olmussunuz çin aşısına...

Garip garip sitelerden komplo teorileri paylaşıyorsunuz, yapmayın,insanların aklını saçma sapan seylerle etkileyebilirsiniz,

Ayrıca mRNA nin ne olduğunu basit bir şekilde google hocadan öğrenebilirsiniz

m-messsenger
    Rna-ribo nükleik asit

Kendisi mesajcıdır,
    Genetiğimiz DNA mizdır, onuda mRNA ile değiştiremessiniz,

DNA denilen arkadas hücre içindeki emirlerini mRNA ile iletir, tabi her organelde bu arkadasın mesajını okuyamaz,

Bu mRNA nın dilinden anlayan organel ribozom dur, biyoloji dersinden hatırlarsınız, aminoasit protein filan sentezler, bu amino asit dizilimleride baska yerlere mesajlar, işlevler, doğrudan hareketler, esas oğlan falan filan her işe yararlar,

Tabi mesajı ileten mRNA ya ribozomda, muamele emriniz olur, yine bekleriz, sağlıçakla gidin şeklinde olmuyor, malesef hücrede işler başka türlü işliyo,

Tam bir tecavüz, vahşet, giriş var ama çıkış yok,arkadaş kefeniyle geliyor, tam bir misson imposible mesajı,

Mesajını devam ettiremiyor, yanı kıçımıza takcakları uydu bir kere çalışır,

Kısaca virüsün vucut tarafından tanınmasını sağlayacak olan virüse ait olan bir proteini ribozam da yapılmasını sağlayacak, yapancı protein savunma hücreleri tarafından tespit edilip yok edilecek, ve hafızaya alınacak, tabi hafızanın süresi karmasık, cabukta unutulabilir,

Teoride özü budur...

Bırakın lütfen bu tür paylaşımları, mitti.sorostu,ra ydı, 300 lerdi, 7 lerdi, insanları yanlış yönlendirmeyin, kendinizede güldürmeyin,

herkes kendi uzmanlık alanında doğru bilgi verebilir, gerisi zır cahilliktir.

Reisin dediği gibi benim alanım ekonomi
     Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    ÇİN aşısı SINOVAC geleneksel yöntemle üretilmiş klasik pasif aşı ve üretim yöntemi bilindik klasik yöntemlerle üretilmiş riski zararı en az olan pasif aşı şekli.

İlla genetiğimize müdahale eden mRNA aşısını (PFIZER BIONTECH MODERNA aşıları) zorla olmamızı isteyenler, bunu almamızı engellemek istemiş olabilirler.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. https://youtu.be/pxBQLFLei70?t=1160

Hocam bunu da açıkla, bu Amerikalı amiral neden o işareti yapıyor?

Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Yeni rakı ettil alkolden yapılıyo yalnız, içeriğinde tarımsal kökenli etil alkol diye yazar.

İçeriğinde yüzde yüz üzüm suması yazanları tercih edin

Yeni Rakı % 65 üzüm sumasından % 35 tarımsal kökenli etil alkolden yapılır, bunları zaten biliyoruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Buradaki genç arkadaşlar ne bilir 1982 yapımı filmi, ne olacağını fotoğraflan anlatmak lâzım.
    Reha Bey bu fotografta aşının nerden yapıldığımı anlatilmak isteniyor.

6. Sayın Vagus,

Ben vücuduma DNA ya da DNA türevi herhangi bir aşının zerkedilmesini istemiyorum. Siz istiyorsanız benim hakkımı da siz olabilirsiniz. Ben geleneksel pasif aşı olacağım.

Ayrıca Bill Gates de üniversite mezunu olmayan bir programcı ve şu anda aşılar konusunda en büyük otorite kabul ediliyor. İsterseniz sorunuza şöyle devam edin. Ne oldu da bu adam 100 milyar $ parayı çatır çatır yemek varken aşıcı oldu ve GAVİ yi kurdu, tüm aşı firmalarını finanse etmeye başladı. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by vagus Yazıyı Oku
    Baska bi yerdede sinovac için arkasında bill melinda var, aşıyla bize bişey yapcaklar falan filan yazıyordunuz, bi sürü komplo yazısı paylaşıyordunuz, bakıyorum şimdi ikna olmussunuz çin aşısına...

Garip garip sitelerden komplo teorileri paylaşıyorsunuz, yapmayın,insanların aklını saçma sapan seylerle etkileyebilirsiniz,

Ayrıca mRNA nin ne olduğunu basit bir şekilde google hocadan öğrenebilirsiniz

m-messsenger
    Rna-ribo nükleik asit

Kendisi mesajcıdır,
    Genetiğimiz DNA mizdır, onuda mRNA ile değiştiremessiniz,

DNA denilen arkadas hücre içindeki emirlerini mRNA ile iletir, tabi her organelde bu arkadasın mesajını okuyamaz,

Bu mRNA nın dilinden anlayan organel ribozom dur, biyoloji dersinden hatırlarsınız, aminoasit protein filan sentezler, bu amino asit dizilimleride baska yerlere mesajlar, işlevler, doğrudan hareketler, esas oğlan falan filan her işe yararlar,

Tabi mesajı ileten mRNA ya ribozomda, muamele emriniz olur, yine bekleriz, sağlıçakla gidin şeklinde olmuyor, malesef hücrede işler başka türlü işliyo,

Tam bir tecavüz, vahşet, giriş var ama çıkış yok,arkadaş kefeniyle geliyor, tam bir misson imposible mesajı,

Mesajını devam ettiremiyor, yanı kıçımıza takcakları uydu bir kere çalışır,

Kısaca virüsün vucut tarafından tanınmasını sağlayacak olan virüse ait olan bir proteini ribozam da yapılmasını sağlayacak, yapancı protein savunma hücreleri tarafından tespit edilip yok edilecek, ve hafızaya alınacak, tabi hafızanın süresi karmasık, cabukta unutulabilir,

Teoride özü budur...

Bırakın lütfen bu tür paylaşımları, mitti.sorostu,ra ydı, 300 lerdi, 7 lerdi, insanları yanlış yönlendirmeyin, kendinizede güldürmeyin,

herkes kendi uzmanlık alanında doğru bilgi verebilir, gerisi zır cahilliktir.

Reisin dediği gibi benim alanım ekonomi

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Buradaki genç arkadaşlar ne bilir 1982 yapımı filmi, ne olacağını fotoğraflan anlatmak lâzım.
    Ben yine anlamadım abi , farklı grafikler yahut görsellerle anlatabilir misin ?

8.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Ben yine anlamadım abi , farklı grafikler yahut görsellerle anlatabilir misin ?
    O dönemler araba camları otomatik değil tabi. Düğmeye bas cam kapansın yok öyle.
    Kafasını cama sıkıştırmak için pencere kolunu çevir babam çevir.

Sayfa 286/996 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •