Sayfa 514/996 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    geçmiş olsun hocam bu kombi prası sanırım. Benim ki merkezi sistem full günboyu yandığı halde gecen ayın faturası 295tl.Demek ki merkezi ısıtma daha tasarruflu.
    Ankara Batıkent te ablamın evinden biliyorum,merkezi ısıtma kesinlikle hem daha hesaplı hemde ısınma açısından avantajlı,kombi bireysel özgürlük vaat ederken altındaki komşu sadece oturma odasını,üstündeki de yatak odasını ısıtınca gerçekleri anlıyor insanlar...

2.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Dolar bozdurmayı düşünen insanların kafasındaki soru işaretlerini ortadan kaldıran doğru bir adım olarak değerlendiriyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    böyle konuşup faiz arttırabiliyolar da o yüzden tahmin edemiyorum şahsen

3. Tecavuz var!!!
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

O sandığı patlatanların ben taaa...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,870
    Bankaların havale ve EFT ücretlerine yüzde 14.6 oranında zam geldi.

https://tele1.com.tr/eft-ve-havale-u...-geldi-308148/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

GAya abi .

Sizin gaz daha kaliteli 2.6 daha fazla enerji değeri var bu sebeple 3.7 daha fazla bedel ödüyorsunuz .

Bizans’ın gazı bile sahte .

Gittim sayaça baktım hesapladım 68.3 tl fatura çıkıyor 11 günde .

Aidatı ödemeyen komşu hiç doğalkazık yakar mı ki yakmaz tabi ki .

O yüzden don atlet değil şort tşört oturmak zorunda kaldık tasarruf tedbirleri kapsamında

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

6. 200 günlük den sonra bugün 7.45 in üzeri kapatırsak 20 günlük ortalamanın da üzerinde kapatacağız.

RSI da dipten dönüşü onaylıyor

Tek olumsuz durum ters fincan kulpçuların 7.52 direncini defalarca kıramaması. Onu da merkez faiz arttırmazsa sert şekilde kıracağını düşünüyorum. 21 ocağı bekleyebiliriz orayı sert kırmak için. Reisin bugünkü faiz konuşması üstüne tobb başkanının konuşması sanki bu toplantıda faiz artmayacak beklentisi var gibi

Formasyon yönlü baktığımda ise Dipte oluşan bir tobo görüntüsü var

***Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup Yatırım Tavsiyesi değildir...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bana geçen ay 687 bu ay 660 TL geldi.

8. Ankara da kartlı doğalgaz sayacına geçen yıl 1000 tl. peşin kontür yüklediğim halde ; her ay posta kutusuna 3 ile 12 tl gibi değişik faturalar bırakıldı. Yahu ben size dolar 5 lira iken 1000 tl. peşin para vermişim bir de bu fatura nedir diye sorunca '' efendim aldığınız gazın her ay makul bir kısmını harcamanız gerekiyor. Bölge deki meskenlerin harcama ortalaması altında kalınca kur farkı alıyoruz '' gibi garip bir cevap aldım.

Aslında kafanın karışmasına gerek kalmadan '' kardeş, her mesken abonesinden harcaması oranında zorunlu bağış alarak kızılay vasıtasıyla ensar vakfına aktarıyoruz '' deseler içim acımayacak. Geçen yıl kestikleri bu rakamları bu yıl ilk doğalgaz kontürü yüklemesinde kesiyorlar. İstersen vermem diye tepin !!

Sayfa 514/996 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •