Sayfa 518/996 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yo sn ekşina ben de sn ressamla aynı fikirdeyim.Vatandaşın elinde çok fazla dolar ve altın olması doğru değildir.Neden derseniz bu gidişle vatandaşın bu işten çok fazla kar etme olasılıkları var,bu olasılık ise hayatın doğal akışına uygun değildir,hoş olmaz ,şık olmaz )))))
    dolardan corona bulasıyor dıye dolarlarımızıda alır bu parlak zekalar.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Süte sağlam zam gelmiş diyorlar. Şimdi baktım migros sütü 4,75 olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    aynes süt 3.75 acık sut 4.5 tl bu ıyı gunler sut fabrıkalarını araplar alsın süt tozundan yapılmıs kutu süt içecez yakında

3. Bence bu kadar uğraşa rağmen dolarize bozulmayip üstelik hala alıyorlarsa. İkinci plana geçecek. Bir şekilde uygun bir dolar yükselişi sağlayıp onları toplayabilir. Şimdi doları 9-10 yapsa o sıcak para ss içerden çıkamaz.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Halk hep zarar etmelidir,aksi tüm dengeleri bozar,sistem bunu kaldıramaz,halk dediğin kazıklanmak için yaratılmış bir şeydir,evrenin tüm dengesi bunu emreder,ying yang,karma falan hep bunları anlatır az bişi incelesiniz siz de bana hak verirsiniz.
    Abi çok ağır yazmışsın. Şimdi tüm bu zenginler, zenginleşenler. Onlar halktan değil mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Ahalinin yastık altında olmayan dolar gaymenin nakit değeri yoktur, sadece bilgisayarda bir rakamdır.

Bizim dolar gaymeler nerede derseniz, örneğin Ziraatin 1.6 milyar dolar gaymelik kredisine bakın.

Bankalarda öyle nakti bir kıymet olsa, şimdiye kadar 10 kere Turkish kaata çevirmişlerdi.

Velhasıl bankalarda, 230 küsur milyar dolar gayme olduğunu sanan, aşırı saftır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Hazirana kadar aldığım gıda temizlik vs ürünlerinde %30-40 fiyat geçişi oldu. Bielr sene idare ederiz de bundan sonra %25 küçülerek gideceğiz artık sağ olsun TÜİK başkanı yedi onu

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ahalinin yastık altında olmayan dolar gaymenin nakit değeri yoktur, sadece bilgisayarda bir rakamdır.

Bizim dolar gaymeler nerede derseniz, örneğin Ziraatin 1.6 milyar dolar gaymelik kredisine bakın.

Bankalarda öyle nakti bir kıymet olsa, şimdiye kadar 10 kere Turkish kaata çevirmişlerdi.

Velhasıl bankalarda, 230 küsur milyar dolar gayme olduğunu sanan, aşırı saftır.
    100-150 arası çıkar mı ki.

8. Halk fakirleşsin ama ağanın oğulları 45 yaş küçük sevgilisine20 karat yüzük alsın

Marabalar taş yese de olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 518/996 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •