Sayfa 52/996 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Akciğerlerim hastane çıkışında çok iyiydi. Şu anda da her gün düzenli spor yapıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım. Ama kalabalık yerler konusunda haklısınız. Bu biraz zorunluluktan oldu. Bahar da kafamda başlayan yaralar nedeniyle Cildiye profesörüne gitmiş ve sorun yaşamıştım buraya yazmıştım. Saç traşımı ilaçlar deriye tam temas etsin diye sıfır yaptırmıştım. 5 ay oldu yaralar geçer gibi olunca saçlarda uzamışken biyometrik foto çektirerek kimlik, ehliyet işlerini halletmek istedim.
    Sn ressam bu hastalığın kuralı sadece zorunlu durumlarda insanlarla temas.Her yapılan işte bu işi şu anda yapmak zorundamıyım diye düşünmek lazım.Ayıp olur falan diye veya sizinki gibi ertelenebilir ihtiyaçlar için kişisel teması artırmak hele devlet dairelerine gidip iş takip etmek falan son derece yanlış.Bugün çok sevdiğim bir aile hekimi arkadaş korona olmuş,kızı eve hastalığı taşımış eşi kendisi kızı korona,bizim arkadaşda kendi abisini enfekte etmiş abisinin aile de korona,bugün 5.günmüş telefonda arada öksürdü can sıkıcı ve moral bozucu bir bekleyiş.Adanada yaşıyor,hastaneler felaket dedi,hasta yatışı mümkün değilmiş,yoğun bakımlar da doluymuş,inşallah sıkıntısız atlatır da bugün maalesef çok canım sıkıldı.Evde mükemmel rakı yapar,bari stoğu artır da iyileşince içeriz dedim de aksi durumlar ister istemez akla gelince insan çok demoralize oluyor.Hayır bu dönemde adanaya gitsen hastaneye yatsa ağırlaşsa ziyarete bile adamı almazlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    yahu özür dilenmesi gereken bir mesajın var diye iddia ediyorsun
    ben de koy buraya görelim diyorum, haklıysan tüm topik sahiplerinden özür dileyeceğim, hodri meydan..!!
    Çok özür dilerim ben seni başkasıyla karıştırmışım. İyi akşamlar.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Dimitris kardeş, yasaklar başladı. Biraz nefes alın. Bakın şu benim derin ehliyet konusunu işliyoruz. )
    Abi o konu hakkında bilgim yok .

Ceza yazacakken var ama değiştirecekken yok olması gayet güzelmiş

2 yıl daha uzanttılar diye biliyorum, yurtdisinda lazım olmayacaksa çözülebilmesi için yeterli zaman var .

4. Ben araştırayım yarına bilgi vermeye çalışırım hafta sonu ama demiyeyim sansimi
    Dimitris kardeş, yasaklar başladı. Biraz nefes alın. Bakın şu benim derin ehliyet konusunu işliyoruz. )
    bir SARKY tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?

5.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Çok özür dilerim ben seni başkasıyla karıştırmışım. İyi akşamlar.
    Sen buyuk adamsin Dimitris,

Bak nasil duzeldi yanlis anlasilma, ozur dilemen olgunlugunu gosteriyor.

Ayrica, bu adamin elinden bu kadar ucuz kurtulani tarih yazmadi..

Bir ara yazmistim. Babami trafik kontrolünde alikoydular. Bir gece otelde kaldi.
    Elinde ehliyet var, ama trafikteki kontrolde ehliyet iptal olarak görünüyor.
    Ertesi gün ortaya cikti ki, öldü diyerek trafik ehliyetini iptal etmis.
    Yegen gitti trafige düzelttiler de ancak yoluna devam edebildi (500 km daha yolu vardi).

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Ben araştırayım yarına bilgi vermeye çalışırım hafta sonu ama demiyeyim sansimi

bir SARKY tutturmuşum

duyuyorsun değil mi?
    Çok memnun olurum . Zira her gün değişen sistemi takip etmek, işi usulünce çözmek bir hayli zor.

8. Ne o olan her kimse o kırmızı hapı hala denemek zahmetinde bulunmadı mı .

Kim kölelikten sisteminden kurutacak neredesin mor heus um .

Kurtar bizi bu hayattan artık

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 52/996 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •