Sayfa 550/996 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Hazine 5 yıllıklarda %4.9, 10 yıllıklarda %5.95 faizle toplam 3.5B$ borçlandı. İhaleye 10.5B$ talep geldi.
    https://twitter.com/AhmetBeyefendi/s...18732251078665

Galata bankerleri yersen demiş, yemişiz.

Geçenlerde de bir banka %8 e yakın faizle dışarıdan borçlanmış. HSBC ters manyel vereceğine bunu izah etsin. CDS den ziyade asıl gösterge bunlar şu an. Bizim iktisatçı finançı arkadaşlar nereyedur? Gelip gidip o o değildir, bu bu değildir diyeceklerine, biraz yeşillendirseler buraları..

Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Ya hemen kötü niyet hemen fesatlık,siz muhalifler hep böylesiniz,ya adam tuvaletteyse ya duymadıysa,ya adamın prostatı varsa ya kabızsa bunlar hiç akla gelmez ,hemen biden bizi hiç sallamıyor falan,yanlışsınız yanlış yoldasınız,bizim muhalefet bundan iktidara gelemiyor,bu arada kılışdar nerde ona da iki lafım var da şimdi aklıma gelmiyor.

3. Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 21 kişi okumaktadır. (3 üye ve 18 ziyaretçi)

Achiles, shorts

Ben de offline olayım da o şekil takip edeyim

Bu ney ya..

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Başlığa ait bilgiler
    Bu başlığı şu anda 21 kişi okumaktadır. (3 üye ve 18 ziyaretçi)

Achiles, shorts

Ben de offline olayım da o şekil takip edeyim

Bu ney ya..
    Bakın gene son mesaj atan olmaktan kurtarıyorum sizi,hem de her daim online bir üye olarak.Yarın için ne diyorsunuz simpsonların dediğine göre yarın tüm amerika yangın yerine dönecek,sımpsonlar pek yanılmaz.

Bu arada bir video seyrettim,hintli bir finansçı altın konusunda tavsiye verirken altın fiyatlarını belirleyen üç etmen vardır,altının
    ons fiyatı,dolar rupi parametresi ve altının vergisi dedi.Ben de videonun başında pek anlamadım bizdeki binde 2 falan gibi bir vergi düşündüğümden parametre olarak aklıma vergi hiç gelmedi.Adam videonun sonunda vergi yüzde 12.5 dedi ,valla inanamadım hindistanda altın alımına devlet yüzde 12 vergi uyguluyor olabilir mi cidden.Bilgisi olan var mı arkadaşlar.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bakın gene son mesaj atan olmaktan kurtarıyorum sizi,hem de her daim online bir üye olarak.Yarın için ne diyorsunuz simpsonların dediğine göre yarın tüm amerika yangın yerine dönecek,sımpsonlar pek yanılmaz.
    Ben bir gariban çizikçiyim..Amazon...elmas formasyonu..genelde tepe dönüş formasyonudur...ama aynı zamanda devam formasyonudur da...yıkılırsa da kalkarsa da elmasın yüksekliği garantilidir..

7.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Bu arada bir video seyrettim,hintli bir finansçı altın konusunda tavsiye verirken altın fiyatlarını belirleyen üç etmen vardır,altının
    ons fiyatı,dolar rupi parametresi ve altının vergisi dedi.Ben de videonun başında pek anlamadım bizdeki binde 2 falan gibi bir vergi düşündüğümden parametre olarak aklıma vergi hiç gelmedi.Adam videonun sonunda vergi yüzde 12.5 dedi ,valla inanamadım hindistanda altın alımına devlet yüzde 12 vergi uyguluyor olabilir mi cidden.Bilgisi olan var mı arkadaşlar.
    Konuşuluyordu geçenlerde bir yerde, altına vergi yok, gelir mi acaba diye, bu sermayelere vergi açıklaması Yellen'in o değildir herhalde..belki de BTCUSD filandır, rahatsız olmaya başladılar BTC den...

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Ben bir gariban çizikçiyim..Amazon...elmas formasyonu..genelde tepe dönüş formasyonudur...ama aynı zamanda devam formasyonudur da...yıkılırsa da kalkarsa da elmasın yüksekliği garantilidir..

Ya tam teknikçi lafı oldu bu hocam.Her iki yönde de haklıysan bu neyin göstergesi oluyor ki.

Sayfa 550/996 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •