Sayfa 606/996 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Yumurta simit hesabı yapıyor herkez bende muz hesabı yapayım...10 sene once kaliteli muz 1 lira idi şimdi 16 tl

10 sene once 1.5 tl filan idi o zaman şimdi ekonomide gelişme olmadıgına gore her sey sabit sayarsak dolar 10 lira 66 kurus olması lazım esnaf usulu yukarı yuvarla 11 tl olması lazım doların

2. Kıza çeyiz almıştım. Bosch çamaşır ve bulaşık Makinesi ikisini 3100 e aldım bugün teki 3500. Süpürge aldım 450 nfisk Marka baktım 1900. Ev alırken 1170 TL den gremse bozdurduk borç aldık. 30 tane. Eğer acele ödememiş olsak bugün o evi satıp verdiğimiz 100 bini silip evide satsak üste 90 bin borç vardı

3. Bu iktidar gittiğinde yapılanlar er geç ortaya çıkar. Ağzınız açık kalır. Dünya literatüründe görülmemiştir yapılanlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Karanlık ve serin yerde saklarsan hiç bir şey olmuyor
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bizim ev Konya da. Evde güneş görmeyen serin bir yerde tutuyoruz
    İstanbul'da kaloriferli evlerde balkon büyük dahi olsa bir şekilde kısa sürede içten çürümeye başlıyor.Şehrin iklimi de önemli rol oynuyor olmalı. Özellikle İstanbul'un nemli havası saklama için hiç uygun değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    İstanbul'da kaloriferli evlerde balkon büyük dahi olsa bir şekilde kısa sürede içten çürümeye başlıyor.Şehrin iklimi de önemli rol oynuyor olmalı. Özellikle İstanbul'un nemli havası saklama için hiç uygun değil.
    Benim oturduğum ev aidat ve yönetim kısmını görmezsek süper. 180 MT brüt. 4+1 normalde benim odam da yatak 2*2 MT. Olduğu için benim oda açık 3+1 olarak kullanıyoruz. İki koltuk takımı sığar rahatlıkla benim odama. Benim yatak hem çalışma dinlenme yemek vs herşey.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu iktidar gittiğinde yapılanlar er geç ortaya çıkar. Ağzınız açık kalır. Dünya literatüründe görülmemiştir yapılanlar.
    özal'ın, çillergillerin, erbakan'ın, ecevit'in yaptıkları ortaya çıkmadı. ibrette alınmadı. bence siz iktidara değil halka bakın. bu halkın yaptıklarına ağzımız açık kalıyor. ehehuehu

Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    özal'ın, çillergillerin, erbakan'ın, ecevit'in yaptıkları ortaya çıkmadı. ibrette alınmadı. bence siz iktidara değil halka bakın. bu halkın yaptıklarına ağzımız açık kalıyor. ehehuehu
    Bu sefer hesabı sorulacak sız merak etmeyin....devletı zarar ugratan sozlesmelerın altına ımza atanlar düşünsün siz düşünmeyin boyle gereksiz seyleri ..

8. https://www.youtube.com/watch?v=zV9fMagx8Kk

Atilla Yeşilada 5:45'ten itibaren virüsle ilgili olarak bazı şeyler demiş. Evden mümkün olduğunca çıkmamak, mesafe kurallarına çok daha fazla dikkat etmek lazım.
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 606/996 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •