Special Days Image
Sayfa 61/996 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Evet geçen hafta yabanci medyada Sinovac şirketinin 2016-2017 de amerika da rusvet davalarında isminin geçtiğini ve 2019 subatta Nasd** ta hisselerinin isleme kapatıldığını okumuştum. Sirket hiç güven vermiyor. İkincisi Çin e giden treni medyada görünce lokomotifin elektrikli olmasi dikkatimi çekti nasil gidecek gebzeden sonra elektrik varmi diye de düşündüm. Yani Sivasa giden bile yok bildiğim kadariyla Ama hiç böyle bişey aklıma gelmemişti...
    Herşey yapmacık ve bitişlik sendromu.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Washington Post Gazetesi, Türkiye'nin de 50 milyon doz Covid-19 aşısı siparişi verdiği Çinli Sinovac Şirketinin, aşıların onaylanması için yetkili kuruluşlara rüşvet verdiğini duyurdu
    Mevzu Çin olunca Washington Post 'a güvenilir mi diyeceğim...

Sen de , peki mevzu Çin olunca kime güvenilir diye sorunca sap gibi kalacağım.

Bilemedim ama ne Çin 'e ne de Washington Post 'a güvenmiyorum.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Herşey yapmacık ve bitişlik sendromu.
    Yandaş medya trenin çıkışını haberleştirip, dönüşünü anlatmadığı için mahalledeki dayılar acaba Gürcistan'a ulaştı mı diye hesap yapıyorlardır şimdi.

4. Erdoğan'ın bu ifadeleri geçen yıl usta tiyatrocu Rutkay Aziz'in, "Cumhurbaşkanı bir Mozart bir Beethoven dinlesin. Belki iyi gelir " sözlerine verdiği karşılığı akıllara getirdi.

Aziz'in bu sözleri üzerine Erdoğan, "Cumhurbaşkanını bira içmeye, Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin dik alasıdır" demişti.

Erdoğan'ın bir yıl sonra Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu Açılışında Mozart mesajı vermesi ise son bir aydır Batıâ'ya verilen mesajların devamı olarak algılandı.

https://cumhuriyet.com.tr/video/erdo...eminde-1796228

Yani bazi Fasistler var, Cumhurbaşkanını bira içmeye, Mozart dinlemeye zorluyor.

Mesaji aldiniz dimi.

Haci abi oyle aldi.

Yersen..!

5. Bu kadar zifiri bir karanligin icinde yasamaga mahkum olmak, yeterli ceza bence, umarim bu cok uzun yasar.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Erdoğan'ın bu ifadeleri geçen yıl usta tiyatrocu Rutkay Aziz'in, "Cumhurbaşkanı bir Mozart bir Beethoven dinlesin. Belki iyi gelir " sözlerine verdiği karşılığı akıllara getirdi.

Aziz'in bu sözleri üzerine Erdoğan, "Cumhurbaşkanını bira içmeye, Mozart dinlemeye zorlamak faşistliğin dik alasıdır" demişti.

Erdoğan'ın bir yıl sonra Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Salonu Açılışında Mozart mesajı vermesi ise son bir aydır Batıâ'ya verilen mesajların devamı olarak algılandı.

https://cumhuriyet.com.tr/video/erdo...eminde-1796228

Yani bazi Fasistler var, Cumhurbaşkanını bira içmeye, Mozart dinlemeye zorluyor.

Mesaji aldiniz dimi.

Haci abi oyle aldi.

Yersen..!
    Rutkay Aziz'in ifadesi, "Cumhurbaşkanı bir Mozart bir Beethoven dinlesin. Belki iyi gelir "

Bu cumleye bira icmeyi kendi ilave etmis.

Siyasette yaraticilik bu is'te.

7. Eger, Rukay Aziz deseydi, bira degil raki icsin derdi..

8. Çin niye kendi aşısı yerine oksfort satın alıyor peki

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 61/996 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •