Sayfa 65/996 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 513 - 520 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Ağır hasta sayısı uzun zaman sonra ilk kez ölü sayısından 5 fazla çıktı iyiye işaret
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Pis dolar gaymeciler, bakın güçlü olduğumuz para birimleri de var.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Pis dolar gaymeciler, bakın güçlü olduğumuz para birimleri de var.
    adamların paradan bir sıfır atmasına bakar, biz 6 tane atıp anca bu haldeyiz adamlara tek sıfır yeter..

4. Bazen Konu sağlık olduğu için arada yazmak istedim
    Geçen ay anneme kanser teşhisi koyulunca eşim oğlum ve kendime 4500 tl ye tamamlayıcı yaptırdığımı yazmıştım. Normalde ilk 3 ay hiçbirşey onay almıyor belki bilirsiniz bu tamamlayıcıda
    Bugün eşim elini blemderda parçaladı ve 15 dikiş atıldı özel hastanede. Ateller filmler vs vs 3000 tl tuttu ve allianz 1. Ay olmasına rağmen onay verip hepsini karşıladı..1 lira ödemeden çıktık.. siz siz olun yaptırın şunu..

5.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bazen Konu sağlık olduğu için arada yazmak istedim
    Geçen ay anneme kanser teşhisi koyulunca eşim oğlum ve kendime 4500 tl ye tamamlayıcı yaptırdığımı yazmıştım. Normalde ilk 3 ay hiçbirşey onay almıyor belki bilirsiniz bu tamamlayıcıda
    Bugün eşim elini blemderda parçaladı ve 15 dikiş atıldı özel hastanede. Ateller filmler vs vs 3000 tl tuttu ve allianz 1. Ay olmasına rağmen onay verip hepsini karşıladı..1 lira ödemeden çıktık.. siz siz olun yaptırın şunu..
    1. ay olmasına rağmen hepsini karşıladı ne demek, zaten 12 aylık bir poliçe, kapsıyorsa normal..?
    bu daha önceden bir araz olmadan karşılaşılan sorun sonuçta, geçmiş olsun
    kasko sigortası yaptırıp ertesi gün kaza yaptığınızda, ödenmesi ne kadar olağansa sizin ki de o kadar..?

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bazen Konu sağlık olduğu için arada yazmak istedim
    Büyük geçmiş olsun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    1. ay olmasına rağmen hepsini karşıladı ne demek, zaten 12 aylık bir poliçe, kapsıyorsa normal..?
    bu daha önceden bir araz olmadan karşılaşılan sorun sonuçta, geçmiş olsun
    kasko sigortası yaptırıp ertesi gün kaza yaptığınızda, ödenmesi ne kadar olağansa sizin ki de o kadar..?
    Orda farklı bir olay var Sigorta yaptırdın ertesi günü kanser oldun tedavini karşılamaz Sigorta ya da doğum için ek bedel ödedin 1 yıl içinde yaptığın doğumu karşılamaz gibi gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Herşey kontrolden çıktı,az bir işim var,marta kadar yokum

Sayfa 65/996 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız