Sayfa 995/996 İlkİlk ... 495895945985993994995996 SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,953 - 7,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Arkadaşlar birbirinizi kirmayın. Yanlış algıya da sebep olmayalim. Kiminin üç kuruşu var kısmetin de varsa kazanır.

Dimitris de bıraktı yazmayı.

Bu arada altın gümüş vs de de hareket başladı gibi.

Dolar 5.85 de iken gram altında 400 barajını kale hattı gibi savunuyorlardı.Az bişi ons kımıldasa dolara basıyorlardı.Bu sefer de benzeri bir savunma bekliyordum da olmadı olamadı malumunuz.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    şart mart yok ben batırdım ben çıkaracağım

açtım yenisini
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...59#post5181659
    Taşındıkkkk
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O ve Ereğlitüpraş kayıp, ne olduysa.
    Alenichev bence viop ta ya parayi düşürdü yada o dönem algı yönetimi yaptı ve misyonunu tamamladı.

Ereglitupras ta bence hisselerden umduğunu bulamadi. Hatta son zamanlarda vakko da falan şansını deniyordu.Hatta onun hakkindada eregli ve tuprasta özellikle algi yaptigi dusunulebilir.

Yoksa böyle hareketli bir ortamda neden kaybolsun bunlar.

Belkide yeni nick le aramizdadirlar.

Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Alenichev bence viop ta ya parayi düşürdü yada o dönem algı yönetimi yaptı ve misyonunu tamamladı.

Ereglitupras ta bence hisselerden umduğunu bulamadi. Hatta son zamanlarda vakko da falan şansını deniyordu.Hatta onun hakkindada eregli ve tuprasta özellikle algi yaptigi dusunulebilir.

Yoksa böyle hareketli bir ortamda neden kaybolsun bunlar.

Belkide yeni nick le aramizdadirlar.
    Onun elinde tupo ve eregli senelerdir var. Eskiler bilir eski niki metkon vakkoda var benim bildiğim onda
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8. sayın ardasolar,

bu kadar hakarete ve küfre karşı hala burdasınız..sizin yeriniz burası da değil..dolar düşecek topiğine gidin.mesala..sizin akp li bir trol olduğunuzu iyi biliyoruz..sizce yorumlarınıza bir değer veriyor muyuz?hayır...kufur dumanızın sizin açınızdan keyifli bir tarafının olduğunuda sanmıyorum..ama hala yazmaya ve burda kalmaya devam ederseniz bende kervana katılacağım...

Sayfa 995/996 İlkİlk ... 495895945985993994995996 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •