Sayfa 38/996 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
    Malum şahıs, yalakaları ve yandaş basın günlerdir yalan haberlerle saldırıyorlar Sezgin Tanrıkulu terörist cenazesine katıldı diyerekten.
    Aşağıdaki linkteki 2 dakikalık videoda Özgür Özel'in meclis konuşması bütün iftiraları tek tek çürütüyor.

https://tele1.com.tr/kilicdaroglunda...-yanit-280186/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Öncelikle yazayım. Kullandığımız bir çok ilacın yan etkisi vardır. Ama az ama çok. Bu nedenle biz kafamıza göre kullanmayıp doktora danışıyoruz. Onlar neyin ne kadar faydalı olduğunu, alınan risk ve karşılığındaki faydayı bilimsel olarak değerlendirip bize tavsiyede bulunuyorlar.

Yıllar önce bir ilacın prospektüsüne bakmıştım. Bugün konu geçince benzerini buldum.(covid ile ilgisi yok)

Seyrek (her 10.000 kişiden 1 ila 10 kişinin yaşama olasılığı bulunan yan etkiler):

 Alerjik şok (ölümcül olgular dahil)
     Tiroid fonksiyon değişiklikleri, tiroid hormonuna bağlı kriz
     His azalması/bozukluğu, bilinç bulanıklığı, gerginlik, sinirlilik, hafıza kaybı, konuşma
    bozuklukları, uyuklama, bilinç kaybı, koma, titreme, nöbet, felç, beyinde hasar, inme,
    geçici körlük*
     Göz iltihabı, göz sulanması
     İşitme bozuklukları
     Çarpıntı, göğüs ağrısı/sıkışması, kalp hızında artma veya azalma, kalp durması, kalp
    yetmezliği, kalp krizi, morarma
     Tansiyon düşüklüğü ya da yüksekliği, şok, damarlarda daralma*, damar içi pıhtılaşma
    bozukluğu ve tıkanma*
     Burun iltihabı, nefes darlığı, mukozalarda şişme, astım, ses kısıklığı, nefes
    borusu/yutak/dil/yüz ödemi, bronşlarda/nefes borusunda/yutakta daralma, akciğer
    ödemi, solunum yetmezliği, solunumun durması
     Boğazda rahatsızlık, ağrılı yutma, tükrük bezlerinin şişmesi, karın ağrısı, ishal
     Ağız/göz/dudaklarda ödem, deri nekrozu ve deride ciddi kızarıklıklarla seyreden
    hastalıklar (Stevens-Johnson ve Lyell sendromu gibi)
     Böbrek yetmezliği*
     Solgunluk, vücut ısısı değişiklikleri, ödem, ilacın damar dışına kaçması durumunda
    bölgesel ağrı, hafif sıcaklık ve ödem, yangı ve doku hasarı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yılan veya başka zehirli hayvan için panzehir galiba bu ilaç.

Ulen hastalığa gerek kalmadan, ilacın kendisi götürecek yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Galiba niza varmış tühhh.... kaçırdık, ben uyanıncaya kadar bekleseniz olmaz mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Soru sordu diye “cumhurbaşkanına hakaret†gerekçesiyle karakola çağrıldı

https://tele1.com.tr/soru-sordu-diye...grildi-280409/
    Reform yapacaklar ya o zamana kadar tadını çıkaralım diyorlar. Reform yapacaklar mış..mış.

5. Arkadaşlar, Tcell in varlık fonundaki payınında katarlılara satıldıgı söylentisi var, sanırım ocakta açıklanacakmıs, bilgisi olan varmıdır?
    Cem uzanın söylediğine göre katardan gelen paralar akp nın önceden dısarı cıkardıgı paraları ve katar üzerinden Türkiyenın varlıklarını alıyorlarmıs..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Her ilaç aynı zamanda bir zehirdir, yan etkilerinden dolayı.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Tüh, kavgayı kaçırmışız, patronların ikisi birden gelmiş ayırmaya.

Sayfa 38/996 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •