Sayfa 885/996 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 7,073 - 7,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Ben de öyle görüyorum, bazı şeyler erken seçimi işaret ediyor.

Beni tereddüte düşündüren, en az 2 milyon kişi son kapatmalardan müthiş etkilendi, aşı işi tam fiyasko, pandemi henüz devam ediyor v.s.

2 Milyon kişi az buz rakam değil, Saadetin son seçimlerde aldığı oy 1.25 milyon, işte bu konular beni düşündürüyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bu 101 ve bim ile nasıl bir anlaşma yapıldıysa benim kız hafta içi hafta sonu dahil minimum 12 saat çalışıyor. İnternette bunlar ile ilgili yoğun şikayet var. Ha bunlara bununla ilgili işlem yok. Fazla mesai izin Yok. Çalışırsan böyle.
    Migrostan alışveriş ediyorsam bir motivasyonumda bu. En azından şartları daha iyi diye biliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Önce kuru hallettiler; şimdi de PKK üzerinden saflar sıklaştırılıyor. Bu yıl kuvvetle muhtemel bir erken seçimle Mv havuzu revizyonu yapmayı isteyecek reis. Böylece arkasını komple sağlama almış olacak. Malum, kendileri Putin’e öykünüyor..

Öte yandan, zaman aleyhine işliyor. Elini çabuk tutmalı. Yeni nesilden oy alamaz..ekonomi ise bu yazı belki çıkarır..carrylerin ne kadar yağ çıkaracağına bağlı işler..

kur öngörülerim gibi siyasi öngörülerimin de pek tutmadığı konusunda ufak bir uyarı eklemek isterim ��
    en demokrat insan bile bu kadar hukuka aykırılıktan sonra iktidarı devretmez
    13.000 oyla belediye seçimi mi kazanılırmış diyen zihniyet
    3 milyon oy farkla devlet mi teslim edilir demeyecek mi..?
    insanlar yerel yönetimi devretmekle devletin yürütmesini kaybetmeyi
    aynı kefeye koyarak istanbul seçimini örnek gösteriyor, dağlar kadar fark var..!!

4. Geçen tartışmada ince, Asilturk olayı ile seçim olduğunu söyledim. Şimdi CHP ve HDP sap gibi kaldı kimse yaklaşamaz. Kavala ve Demirtaş da içerden çıkamaz. Bir taşla iki kuş. AB nin hamlesi ağır gelir ama ABD tek başına yemez.

5. HDP barajı geçemez CHP den de ince biraz tirtikladimi Anayasayayi değiştirecek çoğunluğu bile alır. Haziran temmuz gibi CHP lilerin tatiline denk getirir.

USD TRY düşer mi yoksa yükselir mi?

USDTRY kuru, 6.9585 TL fiyatında işlem görmektedir. Gün içinde en yüksek 7.0452 ve en düşük 6.9415 fiyatlarını görüldü.

İlgili grafiği yorumlarsak, genel bakış boyutunda rating’in Güçlü Sat sinyali verdiğini görmekteyiz.

Valla reis de gün geçtikçe işinin zorlaşacağını görüyor.2023 de şansı sıfır,gelecek yıl bir erken seçim bekliyorum ben.İktidarı devretmeme falan boş işler ona devret denirse devreder,defalarca yazdım devretmemesi istenseydi babacan ve davutoğlu asla parti kuramazdı.Sanırım enkaz imamoğluna devredilecek onunda ekonominin batıklığında suçu sıfır olduğundan ona da kızamıyacağız en az 5 yıl hafif ateşte haşlarlar bizi.

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Geçen tartışmada ince, Asilturk olayı ile seçim olduğunu söyledim. Şimdi CHP ve HDP sap gibi kaldı kimse yaklaşamaz. Kavala ve Demirtaş da içerden çıkamaz. Bir taşla iki kuş. AB nin hamlesi ağır gelir ama ABD tek başına yemez.
    Henuz dibe vurmadilar.

Ama suratle o noktaya gidiyorlar.

Vekillerin cogu gelecek secim icin baska partilerde sans ariyor, cunku kendi bolgesine gidip, vatandasin karsisina cikma sansi olmadigini biliyor.

Cogu Babacan'a yoneliyor.

Sayfa 885/996 İlkİlk ... 385785835875883884885886887895935985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •