Sayfa 824/996 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,585 - 6,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    3 sene evvel bir miktar alıp xrp ye çevirmiştim,o zaman bir kaç borsa hacklenince vazgeçmiştim...
    Merakımdan soruyorum sn watcher,bu bitcoini aldınız,nasıl paraya çeviriyorsunuz,paranızı nasıl ve kimden alıyorsunuz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
     Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    ABD ile ilişkiler tam gaz duvara doğru gidiyor.

https://www.youtube.com/watch?v=cqIKsJ1Ypcg
    Nereye kadar gidecek bu s400 olayı acaba?

UPDATE 1-Turkey says it will not turn back from Russian S-400s - TRT Haber

https://finance.yahoo.com/news/1-tur...194804301.html

ANKARA, 11 Şub (Reuters) - Türkiye Perşembe günü yaptığı açıklamada, ABD'nin yaptırımlarına rağmen Rus S-400 savunma sistemlerini satın almaktan geri adım atmayacağını, ancak NATO müttefiki ile sorunları diyalog yoluyla çözmeye çalışacağını ekledi.

Aralık ayında Washington, Ankara'ya F-35 savaş uçaklarını tehdit ettikleri ve ortak NATO savunmalarıyla uyumsuz oldukları gerekçesiyle S-400'leri almak için yaptırımlar uyguladı. Türkiye bunu reddediyor ve sistemlerin NATO savunmasından bağımsız duracağını söylüyor.

Joe Biden ABD başkanı seçildiğinden beri, Ankara daha iyi ilişkiler istediğini söyledi ve yine bir S-400 ortak çalışma grubu önerdi. Ancak Washington bunu defalarca reddetti ve Türkiye artık füzelere sahip oluncaya kadar yaptırımların devam edeceğini söyledi.

Yerel basında çıkan haberlere göre, Türkiye savunma bakanı Salı günü yaptığı açıklamada, Ankara'nın ABD ile müzakerelerde S-400'leri yalnızca kısmen etkinleştirmeyi önereceğini söyledi.

Devlet yayıncısı TRT Haber ile yaptığı röportajda konuşan cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, bakanın yorumlarının yanlış anlaşıldığını ancak ayrıntıya girmediğini belirterek, Washington ile anlaşmazlıklar üzerine konuşmalar yapıldığını ancak sorunlara hızlı çözüm bulunmasının beklenmemesi gerektiğini söyledi.

Kalın, "ABD şu ana kadar bu konuda (S-400'ler) herhangi bir müzakereye girmeyeceğini söyledi. Türkiye, Rus S-400 meselesinden geri dönmeyecek." Dedi.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Zarardayız çıksın satalım faize geçelim mentalitesi oturursa.. Güzel olur..
    Olur da..
    6.xx de elektrik su vb fiyat indirimi gelirse denge konuşulur.
    Gelmiyorsa hesap patlatmaya devam. <6.7 başka patlamalar olur.. Korku/ceza verme alt limiti bana göre..
    Altı işleyen 3-5 kemik daha gider.. Naci yi damattan fazla anarız...

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yahu bu kadar adamız,bu kadar finans işine kafa yoruyoruz,baya da bilgili insanların yazılarını okuyorum forumda .Aranızda bitcoinle 100 dolarlık bir alışveriş yapan oldu mu.Bitcoin alanınız var mı.
    Benim bir öğrencim uluslararası tercüme bürosu işletiyordu.Orada ödemeleri müşterilerden bitcoin olarak kabul ediyorlardı.Tabii bu iş hacminin yüzde 10u filandı.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Benim bir öğrencim uluslararası tercüme bürosu işletiyordu.Orada ödemeleri müşterilerden bitcoin olarak kabul ediyorlardı.Tabii bu iş hacminin yüzde 10u filandı.
    Sn loner onu anladım,ben paramı nasıl TL ye dönüyorum onu sormuştum.

Bitcoin TL veya dolara nasıl dönüyor,parayı kimden alıyoruz ,belki çok cahilce oluyor ama hiç ilgilenmediğim bir konu olduğundan bağışlayın.

7. Sn Hakem, ben btcturkten işlem yapıyorum, TL gonderıyorum TL ilede coin alabiliyorsunuz yada önce usdt alıp bununla coin alıyorsunuz, cıkarkende tl ye cevırıp hesabına transfer edıyorsunuz.
    Bu sene altcoinler bayagı karlı olacak, 2 ay kadar önce aldıgım bir coinden bugun %450 ilecıktım coin adı. Cordano ADAUSDT
    Yerine trxusdt aldım bakalım hayırlısı..

Alıntı Originally Posted by Akın Yazıyı Oku
    Sn Hakem, ben btcturkten işlem yapıyorum, TL gonderıyorum TL ilede coin alabiliyorsunuz yada önce usdt alıp bununla coin alıyorsunuz, cıkarkende tl ye cevırıp hesabına transfer edıyorsunuz.
    Bu sene altcoinler bayagı karlı olacak, 2 ay kadar önce aldıgım bir coinden bugun %450 ilecıktım coin adı. Cordano ADAUSDT
    Yerine trxusdt aldım bakalım hayırlısı..
    Bilgi için teşekkür ederim sn akın iyiymiş aslında.Btcturk güvenilir bir kurumsa az bişi kumar oynanabilir ,düşerse elbet.

Sayfa 824/996 İlkİlk ... 324724774814822823824825826834874924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •