Sayfa 297/996 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yok yahu sn bigmaster bu ekmeklerle sıkıntı olmaz.Nerdeyse pasta gibi şöyle sıkıca bastırsanız iki avuç içine sıkışacak kadar hafifler,içi nerdeyse bomboş.Eskiden bir ekmek yemek ne demekti ya ,koca ekmeği yedi denirdi,insan şaşardı nasıl yemiş diye.
    Bu işle uğraşan bir arkadaşım söylemişti ekmeği beyazlatmak için kullanılan madde/maddelerin kanserojen olduğunu. Doğruluğunu bilmiyorum. Gerçi yediğimiz ne sağlıklı ki. Sebze ve meyvaların ne olduğu belli değil tat yok. Zaten toplum olarak hıyarı yemişiz kimin umurunda.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Darwin amcamın Doğal Seçilim teorisine göre ortama uyum sağlayan türler yaşamına devam eder, uyum saglayamayanlar ise elenir .

Bu şartlar altında çocukları üniversite yerine parti binasına göndermem gerekiyor ki ayakta kalabilsinler.

3.  Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Darwin amcamın Doğal Seçilim teorisine göre ortama uyum sağlayan türler yaşamına devam eder, uyum saglayamayanlar ise elenir .

Bu şartlar altında çocukları üniversite yerine parti binasına göndermem gerekiyor ki ayakta kalabilsinler.
    "Ne En Güçlü Olan Tür Hayatta Kalır, Ne de En Zeki Olan... Değişime En Çok Adapte Olabilendir, Hayatta Kalan!"

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

O kadar yazılmış, bana uyan barmak basabileceğim bir konu çıkmamış.

Sadece askerî (Asgarî) ücretlinin 26 gaymelik su parasına değineceğim, condom mondom parası yazmadığına göre evdekiylen kardeş kardeş oturuyorlar, o nedenlen 26 gayme su parası normal.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Görüntülü bir mesaj paylaşan Ali Erbaş, din görevlilerinin sosyal medyayı “bıkmadan, usanmadan düzenli olarak” kullanması gerektiğini altını çizdi. Erbaş konuşmasında “Özellikle çocuklar, gençler, aileler başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin bizlere her açıdan ihtiyacı olduğu bu salgın hastalık günlerinde sosyal medyayı ve dijital ortamları da düzenli kullanarak bıkmadan, usanmadan vaaz, irşad ve eğitim faaliyetlerimize devam edelim" dedi.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,409
     Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    Bu işle uğraşan bir arkadaşım söylemişti ekmeği beyazlatmak için kullanılan madde/maddelerin kanserojen olduğunu. Doğruluğunu bilmiyorum. Gerçi yediğimiz ne sağlıklı ki. Sebze ve meyvaların ne olduğu belli değil tat yok. Zaten toplum olarak hıyarı yemişiz kimin umurunda.
    ne sağlıklısı üsdadım, mideyi dolduracak bişeyler bulsun bu millet ona şükretsin

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Görüntülü bir mesaj paylaşan Ali Erbaş, din görevlilerinin sosyal medyayı “bıkmadan, usanmadan düzenli olarak” kullanması gerektiğini altını çizdi. Erbaş konuşmasında “Özellikle çocuklar, gençler, aileler başta olmak üzere toplumun tüm kesimlerinin bizlere her açıdan ihtiyacı olduğu bu salgın hastalık günlerinde sosyal medyayı ve dijital ortamları da düzenli kullanarak bıkmadan, usanmadan vaaz, irşad ve eğitim faaliyetlerimize devam edelim" dedi.
    Atayistlerle mücadele timleri sosyal medyaya operasyon düzenleyecek anlaşılan.

8.  Alıntı Originally Posted by naar Yazıyı Oku
    olay sadece ekmek değil yediğin tarhana veya bir çok çorbada da un var
    tanıdığım teyzeler bu sene tarhanam beyazladı deyince un markanı değiştir derim..

Sayfa 297/996 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •