Sayfa 123/996 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 977 - 984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Arkadaşlar;dolar/tl grafiğine baktım baktım bakakaldım..Joe Biden faktörünü de gözönüne aldığımızda,faiz artırımları dahi 2021 de 10 lu seviyeleri geçmemize engel olamayacak...Ti'ye aldığımız Selçuk Geçer haklı çıkacak gibi....

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ekmek bulamiyorsa pasta yesinler.

Ekonomimiz sahlanmiyormuydu.
    Askıda ekmek var abi , pastaya gerek yok . Ekmek bulamıyorum diyen çarpılır.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ekmek bulamiyorsa pasta yesinler.

Ekonomimiz sahlanmiyormuydu.
    Zaten öyle yapıyorlar. En son geçen haftaki yasakta okumuştum. Adam ekmek bulamamış kuru pasta almış.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Zaten öyle yapıyorlar. En son geçen haftaki yasakta okumuştum. Adam ekmek bulamamış kuru pasta almış.

Kısa vadeli görünümde iki senaryo var; (Kimse grafik paylaşmıyor ben yapayım onu da madem)

Ya Flat, %88.7 lere kadar..

Ya da zigzag, %61.8 e kadar...(%78 lere giderse de olur)

Ne fark var, sizin yatırımcı şeklinize göre küsuratlar fark eder (sadece o minik son dalganın iç sayımından belki bir şeyler yakalanabilir fx açısından, yoksa ha flat ha zigzag seviyelerin ayırt ediciliği yok bence), klasik anlamda ise 8.40 lar geçilirse al verir. Kuvvetli bir şeyler olursa geçilir, felaket senaryosu kaldığı yerden devam eder, olmazsa geçilmez kısa vadede. Bence geçilmeyecek şimdilik, yani Flat çizecek, neden, çünkü şeytan azapta gerek, gibi bir beklenti, tamamen duygusal. YTD

Eğer üçgen B doğruysa, o zaman o minik dalganın şablonu da şöyle görünüyor, hıdır/budur, YTD

7. Askıda ekmek olayı

Geçen günlerde İstanbul’un kalburüstü semtinde fırında 5 ekmek askıda idi .

Bir adam iki tanesini. Aldı başka bir kadın 3 tanesini alırken diğer ikisini de ben alacaktım niye aldın ki hemen diye çemkirdi .

Bende diyecektim askıda ekmek bulamıyorsanız Ramazan pidesi alın askıda diye dayak yerim diye demedim .

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    Askıda ekmek var abi , pastaya gerek yok . Ekmek bulamıyorum diyen çarpılır.

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Askıda ekmek olayı

Geçen günlerde Ä°stanbul’un kalburüstü semtinde fırında 5 ekmek askıda idi .

Bir adam iki tanesini. Aldı başka bir kadın 3 tanesini alırken diğer ikisini de ben alacaktım niye aldın ki hemen diye çemkirdi .

Bende diyecektim askıda ekmek bulamıyorsanız Ramazan pidesi alın askıda diye dayak yerim diye demedim .
    Askıda ekmek bulamıyorsanız askıda pasta alın deseydiniz değil dayak linç edilebilirdiniz.
    Aman diyim.

Sayfa 123/996 İlkİlk ... 2373113121122123124125133173223623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •