Sayfa 517/996 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. kafam güzel olunca forexte tahtayı dağıtıyorum sorry
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

2. Ağustos 2018 de 7 civarında dolar alan adam şu ana kadar ki enfilasyona kadar maliyet hesabı yapsak. 10 dan aşağı satmaz.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Arkadaşlar olaylara ( döviz fiyatlarına ) para kıtlığı yada bolluğu ile bakanlar yanılıyorlar. Olayın boyutu çok başka bence. Hiç yabancı girişi olmasa bile kağıt üzerinde görünen borçlar ödenir. Mesele milletin elinde bu kadar döviz ve altın olmasıdır !! Bu büyük meseledir ve çözülmeden işler yoluna girmeyecektir. Yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi çapında konuşma hakkını dolduruyordur.
    Ne demek istediginizi yada halkın dolarının olmasının neden sorun oldugunu iktisadi olarak tasarruf iyi bir şeydir hic bir kötü yanı tarafı yoktur. Vatandasın altını dovizide tasarrufla elde edilmiş bir kazanımdır.

Alıntı Originally Posted by eksina Yazıyı Oku
    Ne demek istediginizi yada halkın dolarının olmasının neden sorun oldugunu iktisadi olarak tasarruf iyi bir şeydir hic bir kötü yanı tarafı yoktur. Vatandasın altını dovizide tasarrufla elde edilmiş bir kazanımdır.
    Yo sn ekşina ben de sn ressamla aynı fikirdeyim.Vatandaşın elinde çok fazla dolar ve altın olması doğru değildir.Neden derseniz bu gidişle vatandaşın bu işten çok fazla kar etme olasılıkları var,bu olasılık ise hayatın doğal akışına uygun değildir,hoş olmaz ,şık olmaz )))))

5. Neyse hem günlüğü hem de haftalığı güzel kapattık.. Düşen trendi kırmak için faiz kararını bekleyelim...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

Halk hep zarar etmelidir,aksi tüm dengeleri bozar,sistem bunu kaldıramaz,halk dediğin kazıklanmak için yaratılmış bir şeydir,evrenin tüm dengesi bunu emreder,ying yang,karma falan hep bunları anlatır az bişi incelesiniz siz de bana hak verirsiniz.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Süte sağlam zam gelmiş diyorlar. Şimdi baktım migros sütü 4,75 olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Süte sağlam zam gelmiş diyorlar. Şimdi baktım migros sütü 4,75 olmuş

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Buyrun işte allahtan evrenin dengesini düşünenler var da sıkıntısız evren normal seyrinde gidiyor.Halk ucuz süt içsin olacak iş mi,bütün dengeler alt üst olur.

Sayfa 517/996 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •