Sayfa 55/996 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 433 - 440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Koca ulkede nufus 20 kisi, bir de Jeotermal Turbun teknolojisi gelistirmisler.

Once o teknolojiyi bulacaksin, sonra gelistireceksin, turbunu icad edeceksin, sonra elektrik ureteceksin,

Kimse rekabet edebilir mi bunlarla.

Monacunun gavırı
    Bizdeki soruyor.

Hocam, burnun bokunu yutarsam, oruc bozulur mu, bozulmaz mi.

Bu kadar ciddi bir sorun varken, adam Jeotermal turbun teknolojisi ile ugrasir mi ?

Gidinin durzuleri.!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bizdeki soruyor.

Bu kadar ciddi bir sorun varken, adam Jeotermal turbun teknolojisi ile ugrasir mi ?

Gidinin durzuleri.!
    en hasta olduğum soru taharet sırısında içeri su kaçarsa orucum bozulur mu sorusu kimsede sormuyor la oğlum taharet çeşmesini gö t üne mi sokuyon yada hortum dayıyon deliğe diye
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    en hasta olduğum soru taharet sırısında içeri su kaçarsa orucum bozulur mu sorusu kimsede sormuyor la oğlum taharet çeşmesini gö t üne mi sokuyon yada hortum dayıyon deliğe diye
    Ne yazıkki bu amklarlan beraber yaşıyoruz,ot gibi gelmişler mok gibi giderler milletide gererler,1950 yılından beri bunlara katlanıyoruz,esasında ufukta bir çözüm gözüküyor,oda bana kalsın,sadece bunu bilin genç bir lider hepsinin hakkından gelecek er veya geç...Ne demişti Atamız,1 Türk Dünyaya bedeldir,önemli olan o Türkü bulmak,şu an belirsiz olduğu için sadece emareleri biliniyor kuantum gereği

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Kocaeli'de 85 yaşındaki adam, eşi kabız olunca makatına bahçe hortumu sokup tazyikli su verdi. Bağırsakları hasar gören kadın yaşamını yitirirken gözaltındaki koca aynı işlemle iyileştiğini savundu

Başkan diyoruz her bir b. bilir zannettik, bir b.ktan çaktığı yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

% 90'nı Malûm zihniyete oy vermiştir, şu an seçim olsa en az % 80'ni yine oy verir.

Bunlar din zannettikleri şeyi, ailelerinin ırzına değişirler bu kadar basit.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

% 90'nı Malûm zihniyete oy vermiştir, şu an seçim olsa en az % 80'ni yine oy verir.

Bunlar din zannettikleri şeyi, ailelerinin ırzına değişirler bu kadar basit.

thomas a quinas daha 800 yıl önce boşuna, timeo hominem unius libri dememiştir..

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Ne yazıkki bu amklarlan beraber yaşıyoruz,ot gibi gelmişler mok gibi giderler milletide gererler,1950 yılından beri bunlara katlanıyoruz,esasında ufukta bir çözüm gözüküyor,oda bana kalsın,sadece bunu bilin genç bir lider hepsinin hakkından gelecek er veya geç...Ne demişti Atamız,1 Türk Dünyaya bedeldir,önemli olan o Türkü bulmak,şu an belirsiz olduğu için sadece emareleri biliniyor kuantum gereği
    Buyrun , bir şey mi lazımdı

Beni aramak yerine kendi içinizdekini bulmak daha faydalı olur . Nihayetinde ben de bir ölümlüyüm, sizi şimdi kurtarsam benden sonra ne olacak ?
    Sizi dünyanın en muassir medeniyet seviyesine çıkarsam dahi ben öldükten sonra 50 yıl dayanamaz, çıkardığım çukura geri girersiniz.

O yüzden beni aramayın, kendinizi arayın.

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bizdeki soruyor.

Gidinin durzuleri.!
    Yüzyıllardır tekrarlanan soruna çözüm için daha ciddi değişimler lazım.

Yapısal reform yapmak yerine günübirlik pansumanlarla bu milletin talihi değişmez. Son 500 yıla bakınca da bu milletin hastalığı bellidir.
    Atatürk bir antibiyotik verdi , hastalık geçer sandı ama ben onun kadar iyi niyetli , hüsnüzan sahibi değilim, cerrahi müdahale lazım.

Sayfa 55/996 İlkİlk ... 545535455565765105155555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •