Sayfa 125/996 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Yeraltı suları ve toprak beslenmesi için kar suyu daha önemli iken diyanet neden yağmur duasına çıktı ? Kar duası daha anlamlı değil mi? Tabi, Arap çölünde kar görülmediği için normal karşılıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Nufüs Temmuz’dan bu yana 84 bin az artmış .

Daha 9 ay önce Coronado etkisi üzerine çocuk etkisi olmadığına göre .

Niye nüfus bu kadar ekstra az artmış geçen sene aynı zamana göre .

Çin’de durum daha vahim eğer tüm ülkeler toplu Abaza’n olmadıysa nedir sebebi hikmeti bunun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    7 günde 2300 daha fark olmuş durumda ülkede .

artık kapanma olup doğum oranları da arttığını varsayarsak eğer daha feci demektir

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

artık kapanma olup doğum oranları da arttığını varsayarsak eğer daha feci demektir
    kapanmadan 9 ay 10 gün sonra gerçek veri anlaşılmayacak mı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Ekonomik faktörler çiftleşmeyi azaltır bu bı teori değildir gerçektir ;) ama tabi ölüm saysiinin gerçeği yansitmadigi konusu ayrı bı baslik o konuda haklısınız.
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait

5.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    Yeraltı suları ve toprak beslenmesi için kar suyu daha önemli iken diyanet neden yağmur duasına çıktı ? Kar duası daha anlamlı değil mi? Tabi, Arap çölünde kar görülmediği için normal karşılıyorum.
    yıllar önce arabistan'dan buğday ithal ettiğimizde helal adamlara dua ede ede yağmur yağdırmışlar demiştim..!!

İnsanlar pandemi den korktuğu için çocuğu erteliyorlar. Pandemi zamanında hastanede olmak istemiyorlar. Pandemi bitince farkı kapatırlar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
    Pandemik Baby Boomers' lar gelecek yani .

8. Başkentte doğal gazda basınç yok yada kalite düşük ısınamamıza rağmen yakılan gaz miktarı çok yüksek. Ocak aynı ayarda kısık şekilde yanıyor bazen demlik kaynıyor bazen kaynamıyor. Mavi renk azalıyor. Doğal gaz doğal kazık oluyor. Hisseden var mı?

Sayfa 125/996 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •