Sayfa 803/996 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Ağaya sormuşlar, ağam senin ağalığın ne zaman bitecek, sizin eşşekliğiniz bitince diye cevap vermiş..
    Halen %30 üzeri potansiyelleri var görüldükce, ağa sınır tanımıyor

2. Twitter'da dün gece çok güzel laflar vardı;

Mesela;

Pokerde kimin yolunacağını henüz çözemediysen, muhtemelen o sensin.

O yüzden arkaya teneke bağlamak lazım dolanırken, muhtemelen bir kobra dolanıyor ortalıkta kaçacak yer arıyor..

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Müjdeyi ben de kaçırdım sanırım.
    Veya akşam saatlerinde mi açıklayacak?
    adam bizi uzaya cıkaracak yine yaranamıyor arkadaş bu adam size daha ne müjdesi versin
    cennetten tapumu bekliyorsun sevgili forumdaşım
    bi sonraki müjde için fena fikir degil gerci

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    adam bizi uzaya cıkaracak yine yaranamıyor arkadaş bu adam size daha ne müjdesi versin
    cennetten tapumu bekliyorsun sevgili forumdaşım
    bi sonraki müjde için fena fikir degil gerci
    Müjde uzay, doğal gaz, cereyanlı tumofil, kanal oluyor, güzellik ise başka bir şey o lütuf oluyor, mesela saat 19:00 kadar lokantalar açık olacak gibi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Cacabey değilmiş, Caca Hatunmuş..

Bayanlara bayan demek out olalı çok oldu, gene pot kırdılar..uzaya çıkan ilk Türk, kadın olacakmış, tabi kocası icazet verirse, bunu Diyanete bi sormak lazım, kaç km.den fazla açılamıyordu...

6. Tahminim, uzayla ilgili bir proje icin, buna iyi bir rant teklifi geldiyse, her seyi yapar.

7.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Tamamen katılıyorum Sn Effendy75...ama bu nedir o zaman, genel anlamda, bu büyük bir trendin sonu olmalı, tuhaflıklar, uyuşmazlıklar..20 yıldır ABD yıkılacak demekten ve hep madara olmaktan, artık ihtiyaten kimse bunu söyleyemez oldu.
    neredeyse 2008 den beri kesintisiz devam eden küresel boğa piyasasının sonlarına yakın olduğumuzu düşünüyorum.
    büyük kar realizasyonu geldiğinde, kuvvetle muhtemel oyunun kuralları hatta oyuncuların bir kısmı da değişecektir.

yaklaşan bu büyük yol ayrımının zamanını ise öngöremeyiz. aksini iddia eden falcılıktan başka bir şey yapmıyordur..

büyük MB'lerin devletler ile koordineli çabası bu kaçınılmaz sonu ertelemek içindir; önlemek için değil.. ne de olsa önleyemeyeceklerini bizlerden daha iyi biliyorlar..
    ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    neredeyse 2008 den beri kesintisiz devam eden küresel boğa piyasasının sonlarına yakın olduğumuzu düşünüyorum.
    büyük kar realizasyonu geldiğinde, kuvvetle muhtemel oyunun kuralları hatta oyuncuların bir kısmı da değişecektir.

yaklaşan bu büyük yol ayrımının zamanını ise öngöremeyiz. aksini iddia eden falcılıktan başka bir şey yapmıyordur..

büyük MB'lerin devletler ile koordineli çabası bu kaçınılmaz sonu ertelemek içindir; önlemek için değil.. ne de olsa önleyemeyeceklerini bizlerden daha iyi biliyorlar..
    üstat, abd ve ab faiz arttırmadığı sürece bu böyle devam eder gibime geliyor.
    ytd..

Sayfa 803/996 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •