Sayfa 73/996 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Migrosda komili naturel sızma akdeniz 2 litre 53.90 tl , komili naturel birinci 2.litre 46.90 tl , ihtiyacı olanlara duyurulur.

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Gerek yok tarişin yemi mahsül kuzey ege sızması 5 lt si 295 den çıkmış piyasayageçen yıl 160 tl idi
    tarişinki zeytin yağıysa bizim aldığımız ne acaba...

orjinal 1 asit kg. 25 den alırım... 20 kg. 500 TL. bidon 15 tl.

NOT: Eski zeytin ağacı diye 25 imiş...yenisini pazarlıkla 20 den de alabilirim.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    1950 den bu yana iktidar olamayan ve hdp nin kıçından ayrılmayan parti mi bu ülkeyi kurtaracak güldürme beni akşam akşam...
    Dünyada yüzüne bakan ülke kalmamış hala hdp chp diyorsun asıl sen güldürme insanları.

4. 7 yi geçmesin diye 120 milyar dolar rezervi eritip üstüne 46 milyar dolar eksi rezerve düşenler şimdide 8 i geçmesin diye baya bir çaba içindeler. bakalım eksi rezervlerde de rekorlar kırılacak mı?

Bir otobüs şoförü düşünün, ankara seferini izmire yapmış, muavini suçlamış, edirneye gidecek seferi erzuruma sürekli birilerini suçlamış işin acı tarafı ise yolcuların çoğunluğu da şoföre üzülüp vah vah demişler. Şimdi bu otobüs şoföründen bu yolculardan doğru sefer beklenir mi?

SM-J410F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Fatih sana bir soru soracağım sence s400 den vaz mı geçeceğiz yoksa vaz gevmeyip ABD yaptirimimi yiyeceğiz?

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Onu ben bilmem devletlüm bilir ne bilirse bize uyar

Ama şunu söylerim en azından ABD alma diince alma al diince al bu bazılarının hoşuna gider...dik duran adama alışık değil bunlar

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Rahip brunson olayı gibi galiba

Karşılığında ne alındı bilemezsin

https://www.haberler.com/cumhurbaskani-erdogan-sayet-biri-ulkemizin-son-bir-10123576-haberi/

8.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Karşılığında ne alındı bilemezsin
    Ama ecevitte Clinton'ın karşısında eğildiğinde neler neler aldık ne kapitülasyonlar aldık bı anlatsam aklın şaşar ;)

Düşünebiliyor musunuz ne desek bir şey bulurlar örneğin s400 iptal olsa karşılığında neler aldık bilemezsiniz.ulkeyi katara satsak karşılığında ne aldınız bilemezsiniz. PKK devlet kursa Doğu'da ama karşılığında neler aldık bilemezsiniz. Ülkeyi işgal etseler karşılığında neler aldık bilemezsiniz. ;) Güzel cümle ya yaz yaz uydur ucu açık ;)

Sayfa 73/996 İlkİlk ... 2363717273747583123173573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •